2737
2734
عنوان

سوراخ کردن گوش درد داره؟

1553 بازدید | 17 پست

و اینکه چه جاهایی سوراخ میکنن باید ببرم دکتر؟ 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

نه اصلا درد نداره 

یه لحظه س

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط بگم حتما با آنژیوکت سوراخ کن

چی هست . اسم دستگاهه ؟

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
نه درد نداره یکم داغ میشه و حالت سوزش داره همین. من خودم سوراخ کردم

چند روزه خوب میشه

قدیم که با سوزن خیاطی می کردن درد داشت 

الان که اصلا درد نداره با این دستگاه جدیدا

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
2740
چی هست . اسم دستگاهه ؟

نه همون که باهاش سرم میزنن

سرچ کن سوراخی گوش با آنژیوکت میبینی

من ۳ بار با دستگاه سوراخ کردم همش عفونت و درد و بدزخمی 

اخرش با آنژیوکت زدم خیلی راحت و خوب 

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
قدیم که با سوزن خیاطی می کردن درد داشت  الان که اصلا درد نداره با این دستگاه جدیدا

نمیدونم کجا ببرم ؟ پیش چه دکتری

نه همون که باهاش سرم میزنن سرچ کن سوراخی گوش با آنژیوکت میبینی من ۳ بار با دستگاه سوراخ کردم همش ع ...

کجا باید برم برا سوراخ کردن ؟

پزشک

چه پزشکی . پزشک متخصص اطفال ؟ چون دخترمو میخام ببرم

2706