2733
2734
عنوان

پسرای خیلی خجالتی😁

155 بازدید | 6 پست

سلام سلام شب همگی بخیر

من از ی پسری تو دانشگاهمون خیلی خوشم میاد 

چندین ماه اون هم منو خیلی نگاه میکرد.‌.. حتی چن بار داشتم رد میشدم بهم لبخند زد

ولی چون خیلی اروم و خجالتیه ترم پیش من رفتم به بهونه جزوه باهاش حرف زدم ازش جزوه گرفتم خوب برخورد کرد( البته ی مدت بعدش چس کرده بود😐😐 .منم دیگه نرفتم سمتش)

حللا این ترم که اومدیم هربار منو میبینه مودب و خیلی خوشرو سلام میکنه و هرچیزی ازش میخوام با خوش اخلاقی جوابمو میده

به نظرتون چون مودبه این سلام کردن و خوشرو بودنش از رو ادبه؟؟؟؟ یا چون اون هم اون موقع انقدر نگاه میکرد و احساس داره، با من خیلی مهربونه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید با همه اینطوریه و فقط با شما نیست 

منم قدیما همینطور بودم به همه لبخند میزدم و خوشرو بودم و تکیه کلام قربونتون برم و فداتون بشم و عزیز دلید و اینا داشتم 

متاسفانه بعد یه مدت احساس کردم دارم دیگران رو دچار این اشتباه میکنم که من دارم نخ میدم 😐

بارها آقایونی که میدونستن متاهلم به خودشون جرات میدادن پاشون رو از حدشون بیرون بذارن و پیشنهاد دوستی و اینا بدن.... 

منم خیلی خیلی ناراحت شدم و اشتباه رو تو خودم و رفتارم دیدم 

از اون به بعد تا الان دیگه سگ شدم😅

بیرون اینقد چهرم خشک و عبوسه که قشنگ میفهمم ملت ازم میترسن😄

بارها شده همسرم بهم گفته حالا لازم نبود جلوی فلان همکارم اینقد خشک و رسمی باشی مرضی چه اتفاقی واست افتاده😔منم گفتم اینطوری بهتره عزیزم 

حالا شمام مراقب باش از خوشرویی کسی سوبرداشت نکنی و تبدیل به یه آدم عبوسش نکنی👍🏻

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫