2777
2789
عنوان

اونی ک سین میکنه جواب نمیده

411 بازدید | 35 پست

سلام جدیدا ی اقایی بهم پیام داد گفت اشنا بشیم قصد بدی ندارم فقط میخوام بشناسم تون دو روز اولم خیلی خوب بود بهم میگفت ببخشیذ سر کارم نمیتونم پیام بدم خودم خیلی بدم میاد دیر دیر جواب تون و‌بدم بعدش گفت میشه عکس تون و‌ببینم منم ی تایم دار دادم میگغت یکی دیگ با حجاب بیشتر ( یعنی چادر) بدین منم دادم رفت تا فردا ،فرداش اومد گغت چرا احوال نمیگیری این بار حرف میردیم ولی خبلی خیلی دیر جواب میداد تا این ک رقته رفته سردشد کلا پیام و سین میکنه جواب نمیده منم گفتم محترمانه خدافظی کنید اینا کارا چیه برگشت گفت من سرکار بودم فلان .... گفتم سر کار چ ربطی ب تغییر رفتار تون داره اینم سبن کرد جواب نداد😐من جدیش نگرفتم ولی حرصم گرفته بزنم پیاما رو دو طرفه بپاکم یا کلا دیگ پیام ندم چکار کنم حرصم گرفته شدید

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالت کجا آشنا شدین  به احتمال زیاد متاهل هست

ن بابا متاهل کجا بوده تهران تل بابا 

این به شدت مشکوکه و متاهل 

مگر اینکه عکس دادی ازت خوشش نیومده و میخواد ردت کنه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

عه متنفرم ازاین ادمها چون سر راه خودمم بود قبل بدست آورذن خیلی زود جواب میداد وقتی اوک میشدم کلا دیر جواب میداد و یا جواب نمیداد 

ولی چ زود به کسی ک پیام داد نمیشناختی عکس دادی ،مردا رو دنبال خودت بکشون

کسی درخواست دوستی نده
دوطرفه پاک کن بابا ، اعصابتو برا این چیزا خورد نکن

والا بخدا تا فردا صبر میکنم حرفی نزد دو طرفه پاک‌میکنم .. خول

عه متنفرم ازاین ادمها چون سر راه خودمم بود قبل بدست آورذن خیلی زود جواب میداد وقتی اوک میشدم کلا دیر ...

اخه چیر خاصی نبود عکس تایم دار دادم

این به شدت مشکوکه و متاهل  مگر اینکه عکس دادی ازت خوشش نیومده و میخواد ردت کنه

متاهل🙄

نگو متاهله بهش برمیخوره 😐🤣

وا چرا😂😂

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
2801