2733
2734
عنوان

جنسیت جنین

72 بازدید | 5 پست

لام

توی غربالگری اول دکتر بهم گفت جنسیت جنین احتمال زیاد دختره ولی من ویارم و شکل شکمم و تغذیه ی همسرم همه کلا نشان دهنده ی پسر بودن خلاصه با شک صبر کردم آنومالی که نوشت دختر

ولی وقتی پایین پاهاشو سونوگرافی می‌کرد انگار یه چیز برجسته‌ بین پاهاش بود 

دارم دیوونه میشم انگار مثل روانی ها پسر میخواستم و تلاشم و شرایط همه برای پسر بود 

توی اینجا هم یه بار عکس سونوگرافی ان تی رو گذاشتم هشتاد درصد گفتن پسره

به همه جا نگاه میکنم حسرت پسر میخورم 

به نظرم اونیکه به یک جنسیت بیش از حد علاقه منده نباید بچه دار بشه چون رسما داغونم ولی من به اجبار شوهرم حامله شدم و حالا شوهرمم چندان خوشحال نیست از جنسیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش جنسیت بچه ها همون ۶هفته مشخص میشد ادمایی مثل شما راحت میتونستن سقط کنن جاگه جنسیت دلخواهشون نبود

میدونی چرا؟

چون دلم ب حال بچه ای میسوزه ک خودتون خواستید بیاد این دنیا بعد کفر میگید از همون اول 

حالا یکی میگه کاش پسر نبود یکی میگه کاش دختر نبود

گناه اون بچه تو شکم چیه ک نیومده دوسش نداری یا خوشحال نیستید

حالم بد شد ریپ نکن کلا

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2731

اتفاقا امروز داشتم به همین موضوع فکر میکردم اینقدر تو انستا وجاهای مختلف دیدیم که با قاطعیت میگن اگه میخوای پسرداربشی این کارو بکن .اگه میخوای دختر دار بشی فلان کار رو بکن انگار تو ذهنمون حک شده اگه شرایط رو رعایت کنیم حتما جنسیت دلخواهمون میشه ولی به نظر من جنسیت بچه هر چی خدا بده 

شما هم به نظرم فعلا طبیعیه چون توی ذهنت یه چیز دیگه تصور میکردی ولی باورکن به دنیا بیاد میشه چراغ خونت😍

وای تورخدا کفر نکن فقط بگو‌ خدایا بچه سالم‌بهم بده 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫درپس هرتاریکی روشنایی هست 💫 مامان پریماه و محمدرضا👩‍❤️‍👨