2737
2739
عنوان

جوش های بزرگ و زیر پوستی هورمونی

54 بازدید | 2 پست

سلام کسی اینجا هست که تجربه همچین جوشهایی رو داشته باشه و درمان شده؟ خیلی بزرگ و زیر پوستی هستن و روی پوستم متورم و کبود میشه هر دکتری بگید رفتم از دارو تا تزریق اما هیچ کدوم اصولی درمان نکردن و باز برگشت🥲

عکسش رو میزارم 

بزار... حالا ی مدت خودت میوه بمال ب چوستت قرص داگسی سایکیلین بخور با آاااب زیاد یک هفته قرص ویتامین ای بمال ب صورتت و گلاب بزن تا ۶ ماه طول نیکشه

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.