2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سراغ دارم ولی ارزون نیس

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2731
تو دیوار بزن میاد عزیزم 

خودم می‌دونم...خواستم از تجربه نی نی سایتی ها  استفاده کنم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
شرق زیست خیلی عالیه  هم مناسبه هم خیلی تمیزه  توی طبرسی

مطمئنی تمیزه عزیزم؟..برام مهمه که تمیز باشه

مطمئنی تمیزه عزیزم؟..برام مهمه که تمیز باشه

اره عزیزم منم خودم بشدت حساسم و پارسال ک رفتیم اما یه جارو همسرم گرف بعد من رفتم دیدم اصلا تمیز نیس .بااینکه هزینه شو داده بودیم اونجا نموندم و رفتیم اینحا خیلی عالی بود 

کلید برق و دراش کارتی بود 

ملافه تمیز داخل کاور بهت میدن 

سرامیکاش تمیز و سرویس بهداشتی هم خیلی تمیز .سیستم گرمایشیش هم خوب بود 

اجاق گاز واسه پخت و پز داشت ک اونم تمیز و کابینت شیک و مرتب .حتی فلاسک و لیوان هاش هم بشدت تمیز بود طوری ک ممکن وسواس دارم یه مقدار از وسایل اونجا استفاده هم کردم 

اره عزیزم منم خودم بشدت حساسم و پارسال ک رفتیم اما یه جارو همسرم گرف بعد من رفتم دیدم اصلا تمیز نیس ...

عزیزم ممنونم از توضیحات کاملت خیلی لطف کردی.🌹🌹🌹

2740