2733
2739
عنوان

کریسمس محله ی جلفای اصفهان

567 بازدید | 19 پست

بچه ها کی ازجشن کریسمس محله ی جلفا خبر داره؟

چجوریه؟تاریخش کی میشه؟

من اصفهانیم اما هیچ سالی نرفتم اما دخترم عاشق بابانوئل هست میخوام امسال ببرم ببینه منتهی تاریخ دقیق و مکان دقیقشو نمیدونم 

......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کریسمس چه ربطی به ما داره؟؟مثل اینه خارجیا عید نوروز رو جشن بگیرن....

کریسمس جهانی شده همش باید گیر بدین شماها جشن نگیرید

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
عزیزم شما رفتی؟

نه من اصفهان نیستم اقوام اونجان چند روز پیش خاله همسرم رفته بود کلیسا وانک ازمغازه هاش استوی گرفته بود خرید میکرد خیلی چیزای گوگولی داشتن همه کریسمسی شدن  انقدر دلم خواست برم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
نه من اصفهان نیستم اقوام اونجان چند روز پیش خاله همسرم رفته بود کلیسا وانک ازمغازه هاش استوی گرفته ب ...

عزیزم ان شاء الله میای 

راستش پول اصلا تو دستم نیست اینه نمیتونم سمت مراکز خرید برم 

......
من که نمیخوام جشن بگیرم فقط دخترم خیلی  ذوق داره بهش قول دادم ببرم ببینه

جشنم بگیرید به هر بهانه شاد باشید هیچ ایرادی نداره

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706