2737
2739

منو مادر شوهرم از ی جایی شیر گوسفندی خریدم شیرایه ماهم دست اوناس حالا بهم زنگ زده ک من شیراتو برات ماست میکنم میفرستم🤔

منم دلم ی جوری شده دلم نمیخاد اونارو بیاریم ولی مجبوریم چون دیگه اون طرف شیر نداره ک ما بخریم 

بنظرتون ممکنه مادر شوهر من این کارو بکنه اصلا میونم باهاش خوب نیست مادر شوهر اصلیمم نیست تازه 

بنظرتون چیکار کنم🤦‍♀️

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

😂🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا از دست کسی ک بش اعتماد نداری چیزی نگیر

فقط لبنیات نیست 

از اب گرفته تا چای یا غذای اون خونه

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊

اگه به این چیزا اعتقاد داری بدون روی یدونه شکلات هم میتونه جمبل حادو کنه بهت بده بخوری 

صرفا پتانسیل لبنی لازم نیست پروتئین و کربوهیدرات و شکر هم واجد شرایطه !!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

تازه این اصلا مهربون نیست 

من موندم چرا یهو فاز مهربونی گرفته برا من 

میخاست مثلا خودشو پیش شوهرم یا پدر شوهرم عزیز کنه ک من مادر شوهر خوبیم؟؟؟؟ 

اگه به این چیزا اعتقاد داری بدون روی یدونه شکلات هم میتونه جمبل حادو کنه بهت بده بخوری  صرفا پ ...

من اعتقاد نداشتم ولی ی سری خودش ب گوشم زد ک اره ازین کارا نکنن ممکنه کسب بخاد زندگیتو خراب کنه

برا همین الان ی جوری شدم تا گف من برات اینجا درست میکنم

من اعتقاد نداشتم ولی ی سری خودش ب گوشم زد ک اره ازین کارا نکنن ممکنه کسب بخاد زندگیتو خراب کنه برا ...

روهمه چی میتونه بخونه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خونشونم غذا نخور، خونتونم نذار بیان دعا رو مگه فقط تو لبنیات میشه ریخت

مجبورم برم و بیام بخاطر شوهرم اوناروهم ک شوهرم میگ دعوت کن

نمیشه قط رابطه کرد متاسفانه

خونه ادم نيان حله قضيه؟ ديگه نميتونن جادو جنبل كنن؟

من خیلی اطلاعی ندارم ولی اونایی که دارن میگن از دور با اسم و اسم مادرم میشه حتی

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
مجبورم برم و بیام بخاطر شوهرم اوناروهم ک شوهرم میگ دعوت کن نمیشه قط رابطه کرد متاسفانه

عزیزم آدمی ک بخواد دعا بگیره اگه اعتقاد داری با هزارتا روش دیگه می‌تونه حتی بدون رفت و امد

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
2706