2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64751 بازدید | 9662 پست
فدات ساحل  دیگه چی بهش بدم

محیا جون من الان از مادرشوهرم پرسیدم 

میگه کاش از قبل تایم شیر دادن رو کم کنی مثلا اگه هروقت شیر خواست تو گاهی با اب میوه یا میوه مورد علاقه ش گولش بزن  🥺🍓 مثلا اگه ۱۰ بار در روز میاد شیر میخواد تو هر روز یا دو سه روز یکبار کم و کمترش کن و جایگزین کن 

من گفتم توت فرنگی مادرشوهرم میگه اگه قبلا بهش توت فرنگی یا موز دادی بهش اینارو توی این مدت بده اگه نخورده امکان داره حساسیت بده پس حواست باشه 

اون میوه ها رو میتونی آب شو بگیری  چون گریه می‌کنه فکر نکنم راضی شه با دست خودش میوه بجوه 😂😍🍓 پس آب بگیر راحت اون میوه هارو بابت این میگم بخوره چون بخاطر واکنش دفاعی بدنش تب می‌کنه هندونه توت فرنگی سیب بهش بدی فوری تب رو کاهش میده 

تب بر کودکان هم داروخانه میفروشه حتما سن رو بهشون بگو شربتش رو بگیر نصف قاشق با همون آب میوه مخلوط کن بهش بده اگه خدایی نکرده دیدی بخاطر تب و بی قراری نمی‌خوابه 

ولی مطمئنم با همون میوه ها اوکی میشه خداروشکر

بعد مادرشوهرم میگه مارشمالو، پاستیل ، یا ژله یا مسقطی که  حالت ژلاتینی داره واسه بچه ها این دوره خیلی خوب چون باعث میشه گول بخورن 😂

حتما اینا رو از قبل داشته باش 

بعدم اینکه خودتم امکان داره اذیت شی گلم حواست به سلامت خودتم باشه روحیه و صبوریت رو ببر بالا

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
ایشالله ک فراموش میشه عزیزم ❤❤

انشالله عزیزدلم ❤️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

محیا جون من الان از مادرشوهرم پرسیدم  میگه کاش از قبل تایم شیر دادن رو کم کنی مثلا اگه هروقت ش ...

ساحل  عاشق توت فرنگی خودش 

مرسی مهربونم 

کلا عاشق میوه اس همه نو میوه ای میخوره 😍😍😍

سلامممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین عصرتون بخیر ♥️

من امروز تونستم بیام مهمونی خداروشکر خیلی خوب و خوش میگذشت 

تا اینکه یکی از بستگان اومد 🫠🥺😂

من داشتم با خانواده شوهرم  شوخی میکردم واسه بچه که اره چندتا وسیله گرفته شوهرم  همشون نارنجی لیمویی هستن  نمی‌دونم دلش پسر میخواد یا دختر   

شوخی شوخی فامیلمون  جدیش کرد  گفت که ساحل جون تاحالا نشنیدم بگی ویار مخصوص پسر دختر دارم معلومه شاید دکترت خصوصی بهت چیزی گفته برای سلامت بچه ، دیگه حاج خانوم خودش حواسش هست  😏

حاج خانوم مادر شوهرمو می‌گفت 

یعنی خواست بگه مشکلی هست واسه بچه  من پنهون کردم از شوهرم 

خیلی ناراحت شدم  شوهرمم فوری گفتش که پدر مادر واقعی روی   رحمت خدا نرخ نمیزارن  این چه حرفیه 

پدر شوهرمم فهمید عذرشو خواست  مستقیم باز خودشو زد به اون راه ☹️🥲

نشست سر جاش

من نمی‌دونم چرا همچین مواقعی هیچی به ذهنم نمی‌رسه جواب بدم 🙆🏼‍♀️از دست خودم عصبانیم 

این چه حرفی بود من زدم آخه 

ساحل  عاشق توت فرنگی خودش  مرسی مهربونم  کلا عاشق میوه اس همه نو میوه ای میخوره 😍 ...

خداروشکررررر عزیزم اره توت فرنگی خیلی خوشمزست 😋 مخصوصااااا اگه بچه باشی 

من توت فرنگی نارنگی آلوچه های بچگیمو بیشتر از بزرگ سالی دوسداشتم 😂

مادر شوهرم هیچی نگفت فقط منو نگاه میکرد ببینه الان چی جوابشو میدم من فقط ناراحت شدم قرمز و چشمای اشکی 🙆🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️لعنت بهم باید جواب شو میدادم 

داخل آشپزخونه هم مادرشوهرم گفت که خودت باید از خودت و خانوادت دفاع کنی نه اینکه سکوت کنی  اشک بریزی 

آزی فدات ک تجربه ات رو گفتی  تو چند وقت بچه هات رو از شیر گرفتی  یکم سرما داره بنظرت اشک ...

قربونت گلم... جفتشون‌یکسال و نیم داشتن ک از شیر گرفتمشون...

بزار سرماخوردگیش خوب شه ، و سعی کن قبل از اینکه هوا گرمتر شه از شیر گرفته باشیش.

اره خیلی سخته گریشونو ببینیم🥺

سلامت باشن همه بچهای ناز

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
سلامممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین عصرتون بخیر ♥️ من امروز تونستم بیام مهمونی خداروشکر خیلی خو ...

وای ساحل عزیزممممم 

چطور اون شخص ب خودش اجازه میده همچین حرفی بزنه 

چرا انقد بی درک ک تو مسائل شخصی دیگران دخالت میکنه 

دور از جون نی نی تون عزیزم خدا حافظ و نگهدارش باشه 💚💚💚

نبینم ناراحت باشی هااااااا 

ولی از دفعه دیگه بدون هیچ رودربایستی حرفت رو بزن 

نزار تو دلت بمونه 

قربونت گلم... جفتشون‌یکسال و نیم داشتن ک از شیر گرفتمشون... بزار سرماخوردگیش خوب شه ، و سعی کن قبل ...

آره تصمیم دارم از فردا بگیرم 

تا آخر ماه حتما باید بگیرم چون دوسالگی هم میوفته تو چله تابستون

آزگل جونم خیلی خوشحالم 🍓😍 خداروشکررررر اینجا پس اکثر دوستامون کسب و کار رو مدنظر قرار دادن به عنوا ...

قربونت خواهری🌹🩵

اره ساحلی، از قبل از عید، با دخترخالم ب چنتا کار فک کردیم، ک یکیش فعلا رد شده، تو بقیش داریم بالا پایین‌میکنیم ببینیم‌کدوم بهترمونه، انشالله وقتی شد خبرشو‌میدم‌بهتون🩵

مرسی از دعای قشنگت واسه هممون مهربونترین🌹

انشاالله ک تمام هدف هات تیک بخورن  آزی برای لاغر شدن شکم چیکار میکنی ؟؟ من چاق شدم صورتم پر ش ...

مرسی خواهرم🌹

انشالله هدفای هممون دونه دونه تیک‌بخورن‌

خب خداروشکر ک‌چاق شد صورتت، یادمه دوسداشتی ک این‌اتفاق بیفته.😍

محیا من نون همراه غذا بخورم زود چاق میشم، برا همین نون رو حذف کردم، و دراز نشست و دوچرخه شکممو بهتر کرده، هنوز صاف صاف نشده، ولی دارم تلاشمو میکنم

مرسی خواهرم🌹 انشالله هدفای هممون دونه دونه تیک‌بخورن‌ خب خداروشکر ک‌چاق شد صورتت، یادمه دوسداشتی ...

😄😄😄 آره تازه زیاد چاق نشدی ولی خیلی خوبه 

منم دارم نون رو‌از دیروز کم کردم

😄😄😄 آره تازه زیاد چاق نشدی ولی خیلی خوبه  منم دارم نون رو‌از دیروز کم کردم

اره نون  چاق کنندست😄

نمیزارم کمتر از این شم، وزنمو نگه میدارم

وزنت چقده الان‌محیا

سلامممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین عصرتون بخیر ♥️ من امروز تونستم بیام مهمونی خداروشکر خیلی خو ...

سلام مهربون‌من

چطور دلش اومد اینو بهت بگه، چقد بی درک و حسود بوده اون شخص😡

ساحلی منم گاهی مث تو زبونم بسته میشه ایجور مواقع، گاهی هم نه.‌‌..

خداروشکر ک‌خانوادت دوست دارن و‌پشتت هستن 🧿بی خیال این آدم حسودا

ولی مادرشوهرت درست میگن سعی کن از خودت و خانوادت دفاع کنی.

خودتو سرزنش نکن تو حرف بدی نزدی عشقم

2706