2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64457 بازدید | 9602 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم بلند شده اگه هستی عکس بهت بدم نگاه کنی 😁😁

اره هستم فدات😍

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
آره خیلی خوبه  حالا گفته چند ماه دیگه نامزدی کنه ولی فعلا معلوم نیس  منم ک خو خوراک اینم ...

بله اینو ک همه جاریا دارن، کی از کی بهتر باشه😅😅

من مطمئنم‌محیای خوشگل ما، میدرخشه تو‌مجلس♥️

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
2731
😅😅 نمیدونم جواب خدا ازش راضی باشه رو چی باید بدم،وااای بر من🤣🤣🤣🤣

😂🤣😂🤣😂🤣منم نمی‌دونم فکر کنم میشه الحمدلله 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

وایییییییی محیامون دلبر و خانوم خداروشکر 🧿🫀🧿🫀🧿🫀

از همون گوشه هم میشه فهمید سفره هفت سین چقدر با سلیقه چیده شده 😍😍😍

فدات عشقم  ساحل اگه دوس داشتی ی بار چشماموو رو چهره جذابت روشن کن 😁😁😁

😂🤣😂🤣😂بزار یه شکم بزام خواهر اولین کار گذاشتن عکسمه 

2706