2733
2739
عنوان

مامانا بیاین کمک 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 29 پست
فقط مدام بچرخونش  فقط به یه طرف نباشه  همسر من خودش سرش این مدله  پشت سرش گاملا صا ...

خیلی لجباز زیر بالشتش چیزی میزارم ب زور خودشو برمیگردونه ب پشت میخوابه باز تو خواب هم بچرخونم سرشو بیدار میشه مگ باز میخوابه ؟میکشه تا بخوابه 

ب پهلو اصلا نمیخوابه هر کاریش میکنم بازم ب پشت میخوابه و ب سمت چپ الان سمت چپ سرش صاف شده انقد باهاش ...

نذار همش به یه طرف بخوابه اینجوری همون سمت صاف میشه بعد که بزرگ بشه دیگه نمیشه کاریش کرد.پهلو به پهلو کن بهتره اگه به پشت بخوابونی پشت سرش صاف میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید با صبر بهش شیر بدی یا تعداد دفعات رو زیاد کنی تا به اندازه شیر بخوره  ببر دکتر انشاءالله ...

خب مثلا هر دو ساعت ۱۵۰تا شیر میخورد الان همونو تو دو ساعت تقسیم کرده ذره ذرع میخوره 

2731
نذار همش به یه طرف بخوابه اینجوری همون سمت صاف میشه بعد که بزرگ بشه دیگه نمیشه کاریش کرد.پهلو به پهل ...

الان پشت سرش و سمت چپ سرش بد فرم شده فعلا ی مدت ب راست بخوابونم خوبه نه؟

2740
خداکنه اخه پسر هم هست کچل کنه کاملا سرش کج 

دقیقا پسر حساسیتش بیشتره دختر باشه موهاش بلنده یا شال و روسری سرش کنه چیزی مشخص نیست اما نگران نباش همین روال پهلوی راست و چپ خوابوندنو پیش بگیر خوب میشه عزیزم

2706