2733
2734
عنوان

مامانا بیاین کمک 😢

123 بازدید | 29 پست

پسرم ۴ماهشه ی مدت پست سرش فرورفتگی داره من فکر میکردم عادیه ولی مادرشوهرم میگه عادی نیست ببر دکتر تا فردا ک ببرمش دکتر میمیرم از ترس ینی از چیه؟ اینم بگم اون قسمت از اول نرم بود حالا ی کوچولو فرورفتگی داره اینترنت سرچ کردم گفت از کم ابی شدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بچه های اونجوری زیا دیدم چیزیشونم نشد الان خوبن

جدی میگی 😢خیلی استرس ب جونم افتاده بخاطر ی ور خوابیدنش ی طرف سرش صاف شده خیلی سعی میکنم ب طرف دیگ بخوابونمش ولی بازم شب برمیگرده ب اون طرف یا ب پشت میزاره سرشو

خب زیر سرش بالشت بوده نرم بوده ینی ممکن بخاطر ب پشت خوابیدن باشه؟

اره جان 

فرو رفته میشه .براهمین میگن مدام بچرخونید 

یا یسری بالشتای نینی رو ندیدی وسطش سوراخه ؟

برااینه فرم پشت سر خراب نشه 

بچه ۴ماهه ک غذای اصلیش شیره چه کم ابی گرفته اخه 

2740
همیشه به پشت میخوابونیش؟

ب پهلو اصلا نمیخوابه هر کاریش میکنم بازم ب پشت میخوابه و ب سمت چپ الان سمت چپ سرش صاف شده انقد باهاش کلنجار رفتم ب راست خوابوندمش که یکم بهتر شده ولی ن کاملا ولی پشت سرش یکم گود شده خیلی از اون میترسم 

اره جان  فرو رفته میشه .براهمین میگن مدام بچرخونید  یا یسری بالشتای نینی رو ندیدی وسط ...

جدی خداکنه فقط از اون باشه ینی بالشت فرم دهی بخرم خوب میشه سرش ؟

پسر من پشت سرش کج شده بود زیر بالشت پارچه میزاشتم تا کج بشه به سمتی که برآمده است خیلی بهتر شده خدا ...

شیر خوردنش ی هفته کمتر بدقلقی میکنه همش دلش بازی میخواد یکم شیر میخوره باز شروع میکنه خندیدن و دست وپا زدن 

جدی خداکنه فقط از اون باشه ینی بالشت فرم دهی بخرم خوب میشه سرش ؟

فقط مدام بچرخونش 

فقط به یه طرف نباشه 

همسر من خودش سرش این مدله 

پشت سرش گاملا صافه .اگه مو نباشه مشخصه 

شیر خوردنش ی هفته کمتر بدقلقی میکنه همش دلش بازی میخواد یکم شیر میخوره باز شروع میکنه خندیدن و دست و ...

باید با صبر بهش شیر بدی یا تعداد دفعات رو زیاد کنی تا به اندازه شیر بخوره 

ببر دکتر انشاءالله مشکلی نیست 

نگران نباش با ناراحتی به بچه شیر نده 

2706