2752
2739
عنوان

خدایا من چرا هنوز میبینم اینارو

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 33 پست

نمی دونم...

من خودم شاغلم شوهرمم کار می کنه خونه و ماشینم داریم بازم جرات ندارم بچه دار بشم همش میگم نمی تونیم خرجش رو برسونیم. بچه دار شدن تو این زمونه دل شیر میخواد

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شایدم یکی داشته و خیلیم داشته ولی ب خاطر اعتماد همه چیو باخته و این وسط درگیر بچه ش هم شده ک الان راهش ای وی اف کردنه نهایت ی سال این وضعیت بمونه و خدا کمکش کنه باز سر پا میشه 

چرا از این دید نگاه نمیکنید ؟ 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
2731

بخدا رفته بودم ای وی اف کنم خانومه اومده بود جنین ش ۱۰ سال قبل فریز شده بود همه میگفتن چرا زودتر نیومدی میگفت پول نداشتم الانم خیر داده تو دلم میگفتم تو که پول ای وی اف که ۵ میلیونه توش موندی چرا بچه بیاری بدبختش کنی

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
با  ivf میشه جنسیت بچه رو تعیین کرد؟

اره ولی هزینه جدا داره

نزدیک ۲۰ میلیون جدا😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
شایدم یکی داشته و خیلیم داشته ولی ب خاطر اعتماد همه چیو باخته و این وسط درگیر بچه ش هم شده ک الان را ...

شایدم وضعیتش درست نشه تضمینی نیست که گناه اون بچه چیه طرف صبرکنه وضعش درست شد اقدام کنه

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡

این ک خوبه یه دوستی دارم شوهرش بیکاره توی زاغه نشینای قلعه حسن خان( تهرانیا میدونن چجور جاییه) مستاجره یه دختر ۱۳ ساله ی فلج مغزی داره شوهرشم سلامت روان و جسم نداره سال تا سال یه میوه نمیخورن دختر فلج مغزیشم کلا کام و لب نداره همشم تشنج میکنه طفلک باززززززز در به در به فکر اینه ک یکی دیگه هم بیاره!میگم تو که یه بسته پوشک نمیتونی بخری چرا بچه میخوای میگه میرم گدایی میکنم چاره ندارم خب مهسا!!

شایدم یکی داشته و خیلیم داشته ولی ب خاطر اعتماد همه چیو باخته و این وسط درگیر بچه ش هم شده ک الان را ...

من بنظرم به امید اینکه خدا کمک کنه بچه آوردن اشتباهه. هروقت سر پا شدن اقدام کنند بازم این نظر منه 

شایدم وضعیتش درست نشه تضمینی نیست که گناه اون بچه چیه طرف صبرکنه وضعش درست شد اقدام کنه

وقتی دوباره سر همون کار هستن و خدا بهش روی اورده داره کار میکنه پس میشه 

خدا نکنه ای اتفاق بیفته بطرف باردار باشه بچه ش هم از بین  بره و بعدش نشه دکتر بگه استرس باعث ایناست و ای وی اف انجام بدید 

همه رو شاهد باشیم 

کار خدا نشد نداره من دیدم 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
بعد قطعی هست یا ن؟

نه قطعی نیس که حتما بگیره یا نگیره

خیلیا سالم هستن

دختر دارن

میان برای پسر

ولی نمیگیره

برای خیلیا هم میگیره

دخالت تو کار خداست...باید ببینی اجازشو میده یا نه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا