2733
2739
عنوان

عجیبه یا عادیه؟!

121 بازدید | 10 پست

چند روز پیش همسرم نزدیک ی دبستان دخترونه منتظر منو بچه هام بود.خیابونه به چند جا راه داره.به نظر من اصلا امن نبود.

خلاصه دبستان تعطیل شده بود و همه رفته بودن.ی دخترخانم منتظر بوده و اولیای مدرسه گفتن بمون همینجا که بیان دنبالت.

ی ده دقیقه ی ربعی گذشت و بچه ناراحت بوده. همسرم رفت بهش گفت دخترم آدرستون کجاست الان بچه های منم میان با هم میرسونیمت ناراحت نباش.

اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.

دختر خانم که ظاهرا کلاس دوم بوده آدرس بلد نبوده،حتی تلفن والدینش!

کلاس دوم خیلی دیگه بزرگه.اونقدری که آدرس و تلفن خونه و والدینش رو بدونه

خلاصه گفت نمیدونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد حدود نیم ساعت مادربزرگ بچه اومده.به همسرم گفته خونه ی عمش نزدیکه دیگه دیده کسی نیومده باید میرفته خودش  

2728

بچه میگه خونه ی خودشو بلد نیست.تلفن خونه و مادر پدرش رو نداره چطور بره خونه ی عمه

خلاصه بچه رو دعوا کرد و برد  

خب خونه ی خودشون حتما دورتره بلد نیس ازونجا بره اما خونهی عمش نزدیکه و میشناسه ، در کل چیز عجیبی نیس خونواده ها معمولا دوس دارن بچه ها همه چی رو زود یاد بگیرن

2740
خب خونه ی خودشون حتما دورتره بلد نیس ازونجا بره اما خونهی عمش نزدیکه و میشناسه ، در کل چیز عجیبی نیس ...

آدرس رو شاید درست میگید.دور بوده

موبایل و تلفن اینارو هم بلد نبوده 

چه نگهدارنده ها بی مسئولیتی داشته اون طفلک 

برا منم عجیب بود.همسرم گفت ی کارت عدد تو گردنش بوده گفته شماره ی صفه.نام و نشون اخه آدرسی تلفنی تو کیفش حتی نذاشتن.نیم ساعت خیلیه!