2733
2734
عنوان

دلم برای پسرم میسوزه

278 بازدید | 20 پست

تنهاست 

منم یه مادر افسرده ی روانی هستم که کاری ازم بر نمیاد 

در طول روز باهاش بازی میکنم بیرون میبرمش اما انرژی من در مقابل پسرم هیچ

بعضیا میگن براش همبازی بیار اما اصلا در توانم نیس 

پسرم ۳سال ۴ماهشه

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول افسردگیتو درمان کن ولی نه ب تجویز این و اون، فقط مشاوره

دوم همبازی در صورتی خوبه ک تو توی یکیش نمونده باشی دومی ک بیاد سخت تر میشه شرایط

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه!  تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بردی
اول افسردگیتو درمان کن ولی نه ب تجویز این و اون، فقط مشاوره دوم همبازی در صورتی خوبه ک تو توی یکیش ...

پیش مشاور رفتم خیلی هم باهام حرف زدن اما زیر بار گرونی له شدیم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
2740
خوب بهش میرسی ک چرا ب خودت انرژی منفی میدی؟ خیلیم مادر خوبی هستی بزارش کلاس یا مهد ک با همسنای خو ...

گفتم ۴ساله بشه 

خیلی بهم وابسته س اصلا بدون جایی نمیره پیش گسی هم نمیشینه حتی باباش

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
ای بابا  اکثرا حالمون خوب نیست دیگه به خاطر بچه ها هم شده حفظ ظاهر کنیم گناه دارن خیلی ناامن می ...

پسرهای عموش همه چندتا داداش و خواهرن 

دلم براش میسوزه اما اصلا دیگه بچع دوست ندارم

بیارم تو این دنیای نامرد که چی بشه

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

چرااا افسرده و روانی؟؟؟؟ ینی چی... داری براش وقت میزلری دیگههه. خب نیتونی ببرش مهد کودک یا براش دوست پیدا کن بیاد خوته بازی کنه یا بره بیرون بازی کنه گاهی... یا وسیله سرگرمی برلش بگیییر ... دیگ اون انرزییش زیاده دیگههه تو کاری نمیتونی بکنی بره مدرسه بهتر میشه خودتو ناراحت نکن

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
چرااا افسرده و روانی؟؟؟؟ ینی چی... داری براش وقت میزلری دیگههه. خب نیتونی ببرش مهد کودک یا براش دوست ...

خیلی بهم وابسته س 

اصلا تنها جایی نميره پیش کسی هم نمی مونه

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
2706