2733
2734

انقده الان خوشحالم که نگووووو. پسرم و ۴ سال و ۴ ماه بردم پزشک خانواده قدش به زور شد ۱۰۰ گفتن کوتاهه و شربت سندروس بهش دادم

اونموقع وزنش هم استوپ خورده بود.  بعد از اون الان که ۴ سال و ۱۰ ماهشه . ۶ ماه شربت سندروس بهش دادم تو این ۶ ماه قدش شد ۱۰۶

۱۰ روز هست شربت و قطع کردم تو این ۱۰ روز ۲ سانت قدش بلند شد تعجب کردم وقتی هم شربت و قطع کردم خواب صبحش زیاد شد تا ۱۰ می‌خوابه فک کنم خوابش باعث شده قدش تو ۱۰ روز دو سانت بلند بشه وزنش هم موشالله زیاد شده.

خانما شما چه کارهایی کردین نتیجه‌گرفتین

میدونم قدش زیاد نیست . ولی چون من و پدرش گوتاهیم بازم خوبه. سن ۵ سالگی قدش باید بین ۱۰۶ تا ۱۱۴ باشه امیدوارم بازم بلندتر بشه

زندگی همچنان زیباست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس شربت میفرستی واینکه چه مدت دادی بخوره و کنارش شربت دیگه ایم دادی؟

شبت سندروس حاوی زینک بود میدادم کلا ۶ ماه بهش دادم هر روز نیم ساعت بعد نهار ۲ قاشق چای خوری بهش میدادم طعم شکلات داره و بچم خیلیی دوسش داره این وزن و هم بالا میبره چون اشتهای و بالا می‌برد. خیز شربت دیگه ندادم الان عکسشو میفرستم بچتون چندساله و قدش چنده

زندگی همچنان زیباست
2728
2740
عزیزم توروخدا عکس شربت میفرستی؟ دخترم سه سال و نیمشه و ۸۵ سانته

باید چند سانت باشه؟؟ اگه قدش کوتاهه شربت سندروس خوبه. اخرین پستی که گداشتم میگفتن شربت استیوکرهم خوبه . گفتم اینو ندم اونو بخرم واسه همین ۱۰ روزه سندروس و قطع کردم

زندگی همچنان زیباست
دخترم ۴ سال و سه ماهشه قدش ۱۰۹ سانت.دکتر گفت قد بلنده خیلی وزنشم ۲۰ گفتم تو خوراکش یکم دقت کن.

موالله آره قدش خوبه. پسر هم باید قد بلند تر باشه. شما و همسرتون قدتون بلند هست ؟؟

زندگی همچنان زیباست

خانمادرست میگن این شربت هاباعث بلوغ زودرس میشه 

منم دخترم قدش کوتاه بردمش دکترغددازمایش دادگف اصلامشکلی نداره ازنظرهورمونی حالاموندم شربت های ویتامین بدم یانه میترسم باعث بلوغ زودرس بشه

مرسی گلم ۵ سال و ۱۰۱

پزشک خانواده بردی ؟؟نگفتن قدش کوتاهه ؟. منم خیلی حرص میخورم بابت قدش. واس همین کنار دیوار از ۱۰۰ به بالا با خودکار خط ریز کشیدم هر چند روز قدش میگیرم

زندگی همچنان زیباست
خانمادرست میگن این شربت هاباعث بلوغ زودرس میشه  منم دخترم قدش کوتاه بردمش دکترغددازمایش دادگف ...

یه خانمی میگفت قد دختر ش کوتاه بود دکتر غدد واسش شربت استئوکر که واسه قده و زینک نوشت سالی هر کدوم و گفت دو تا قوطی باید بخوره 

منم سندروس کلا ۳ تا قوطی دادم قطع کردم

زندگی همچنان زیباست
باید چند سانت باشه؟؟ اگه قدش کوتاهه شربت سندروس خوبه. اخرین پستی که گداشتم میگفتن شربت استیوکرهم خوب ...

باید تقریبا ۱۰۰ باشه.

چه موقع بهش بدم این شربتو؟

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
باید تقریبا ۱۰۰ باشه. چه موقع بهش بدم این شربتو؟

من نیم ساعت  بعد نهار دوقاشق چایخوری میدادم ولی عزیزم . اینجا تو پست قبلیم گفتن سندرو س زیاد واسه قد نیست باید شربت استیوکر بخوره. خودت برو بخون. میگن سالی هم دوتا شیشه باید بخوره که بلوغ زود رس نگیره منم واس همین سندروس و قطع کردم که دو ماه دیگه استئوکر و شروع کنم ولی یه سریا هم از سندروس جواب کرفتن . توهمین نینی سایتیا میگفتن

زندگی همچنان زیباست
2706