2733
2739
عنوان

تو رو خدا با فاصله سنی کم بچه دوم نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 10831 بازدید | 117 پست
آخی آره عزیزم دو سال و پنج ماه خیلی کمه! من اختلاف سنی بچه هام دقیق 4 سال میشه ولی الان میگم خوب شد زودتر نیاوردم چون رفتار پسرم از سه سالگی و حتی از سه و نیم سالگی خیلی فرق کرد! کامل حرف میزد و حرفو متوجه میشد و عاقل تر شد و حرف گوش کن تر و البته الان کاملا متوحه ورود خواهرش به این دنیا هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اختلاف سنی منم با داداشم کم بوده.
مامانم تعریف میکرده که یه بار من بالشت برداشتم
گذاشتم رو صورت داداشم...بعد نشستم رو بالش.

مامانم میگه...شیشه شیرت همیشه دستت بود...بعد میرفتی بالا سر داداشت...سر پستونک فشار میدادی تو چشمش
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
من دخترم یک سال و سه ماهش بود دومی بدنیا آمد ،خدایی ،شکر خدا ،گوش شیطون کر با هم خوبن ،درسته بعضی اوقات با هم لج میکنن ولی در کل خوبن و من هم راضی هستم ،شاید دوست عزیز مشکل شما جای دیگه باشه
خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
2728
بچه های من 2سال و3ماه فاصلشونه اتفاقا بچه اولم خیلی دومی رودوست داشت الان هم خیلی باهم خوبن وهمبازین ولی خودم خیلی اذیت شدم بهمین خاطر به هیچکس فاصله سنی کم روپیشنهادنمیکنم
2740
دو سال وپنج ماه فاصله شون خیلی کمه.اون اولی اصلا مستقل نشده طفلک.دختر من 4 سال و 3 ماه میشه وقتی دختر دومم بدنیا بیاد ولی بازم نگرانم.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
درست میگید بچه ها اما باور کنید امادش کردم حتی مشاور رفتم همه کارایی که گفت قبل دومی انجام دادم منتها موقعی که باردار شدم دخترم شیر می خورد اصلا پرخاشگر نبود بعد که از شیر گرفتمش بچه ها رو بی دلیل می زد اگه بعد از شیر گرفتن صبر می کردم این رفتارش و میدیدم اقدام نمی کردم عجله کردم ..
خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706