2737
2739
عنوان

تو رو خدا با فاصله سنی کم بچه دوم نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 10832 بازدید | 117 پست
به نظرمنم مناسبه سنشون
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سن نیست باید خوب اماده اش میکردی و ذوق حضور عضو جدید رو براش ایحاد میکردی ،الانم جذابیت و شیرینی حضور عضو جدید رو براش پررنگتر کن و براش وقت بذار و بازیهای سه نفره کنید اون بشه عروسک یا بچه همسایه اصلا ،بعدم بهش مسیولیتهای کوچیک بده بگو چون تو خیلی خوبی و .... میخوام تو این کار مهم رو انجام بدی مثلا پوشک رو بیاره یا زیر انداز یا ..
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2728
خب عزیزم شما باید بچه اولتو بشناسی بعد طبق شرایط واسه بچه دوم برنامه ریزی کنی اخلاق بچه ها و شرایط زندگیها فرق داره اختلاف سنی بچه های من مثل بچه های شماست ولی یادم نمیاد بچه اولم دومی رو زده باشه مخصوصا اوایل که دومی کوچیکتر بود.الان همبازی همن و من خیلی راضیم..سخته ولی میارزید
2740
دوست منم اختلاف دختر اول و دومش 3 سال و 5 ماه بود. دخترش هم خیلیییییی مظلومه. ولی دوستم میگه خیلی کوچیکه رو بد میزنه. میگه یه بار دختر 3 ماه ش داشته بازی میکرده...شوهرشم تو هال داشته نماز میخونده. میگه خودم توالت بودم. یهو دیدم یه صدای وحشتناکی اومد. از توالت خودمو انداختم بیرون.دیدم دختر کوچیکم نفسش بالا نمیاد.شوهرم نمازشو شکست بچه به بغل دوید تو کوچه... میگه.. دختر بزرگش از بالا خودشو پرت کرده تو بچه نوزاد. خلاصه دوستم میگه...مردیم و زنده شدیم. شوهرشم اومده بزرگه رو محکم کتک زده. میگه با خودم گفتم بچه م از بین رفت
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
4سال مناسب تره
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
پسرم سه سالشه عاشق داداششه کوچیکه هم چهار ماهشه
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2706