2733
2734
عنوان

تو رو خدا با فاصله سنی کم بچه دوم نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 10833 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حاملگی یک پروسه طبیعیه که بدن یه زن برای اون آفریده شده . اگر یک زن بدن سالمی داشته باشه با ۲ الی ۳ بار زایمان نباید خیلی داغون بشه. طبیعیه که بعد از زایمان قوای بدنی کاهش پیدا میکنه اما بعد از چند ماه دوباره همه چیز برمیگرده سر جای اولش. چه بسا خیلی از مادربزرگها که ۱۰ تا شکم زاییدند و تا ۸۰ الی ۹۰ سالگی هم زندگی کردن. پس آسیبهایی که به بدن وارد میشه بعد از چند ماه خوب میشه.
خداکنه بچه ها اینطوری که شما میگید بشه ... واقعا از همتون ممنونم مرسی که اومدید حسابی کم آورده بودم

سلام

هنوزم این تفاوت سنی رو پیشنهاد نمیکنید؟

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
سلام هنوزم این تفاوت سنی رو پیشنهاد نمیکنید؟

ببخشید من تازه پیام شما رو دیدم 

صد در صد میگم اگر شاغلید و کمکی ندارید به هیچ عنوان با اختلاف سنی کم بچه نیارید 

بذارید اولی حداقل چهارساله بشه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببخشید من تازه پیام شما رو دیدم  صد در صد میگم اگر شاغلید و کمکی ندارید به هیچ عنوان با اختلاف ...

ممنون عزیزم

بله خیلی سختتتتته حتما کمک باید داشته باشه ادم

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰