2752
2734
عنوان

بنظرتون ادم درستیه یانه؟کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 27 پست
بقیه اعضای گروه خیلی خوبن. مشکل من این اقا هست که هرچقدر از خودم با شوخی و مزاح دورشون میکنم مجددا ...

تا مشکل جدیی برات درست نکرده فاصله بگیر عزیزم.نمیشه بگم با اعضای اکیپ در میون بذار شاید بشنوه و بد بشه برات، به خودش بگو اگه درست نشد قطع رابطه

میترسم از اکیپشون بیرونم کنن. اولین بارمه یه اکیپ دارن و دلم نمیخواد از دستشون بدم. منتهی این اقا ب ...

عزیزم من اینجور متوجه شدم این اکیپ برات پشیمونی میاره رفیق بازی مخصوصا تو اکیپی که چن تا پسر هم هس حس خوبی نداره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید از کمبود محبت یا علاقه زیاد هم باشه  به هر حال ما مسئول مشکلات و گذشته تلخ مردم نیستیم اق ...

درست میگی

منتهی هرچقدر باهاش سرد برخورد میکنم متوجه نمیشه. اگه هم مستقیم بگم رفتارات اذیتم میکنه میگه من حرفی نزدم تو بد برداشت کردی.

2731
من مقصر نیستم؟به دوستم که میگم میگه تو داری به وضعیت مالیش توجه میکنی ولی قبل از اینم با کسی بودم که ...

کلا خصلت دختر اینجوریه از پسر ضعیف خوشش نمیاد و از پسری خوشش میاد که پناهش بشه.این تو علم روانشناسی ثابت شده

عزیزم من اینجور متوجه شدم این اکیپ برات پشیمونی میاره رفیق بازی مخصوصا تو اکیپی که چن تا پسر هم هس ح ...

درست میگید

کاش یه راهی بود واسه این اقت حد و حدود تایین کنم بدون اینکه بخوام با کل اکیپ مشکل پیدا کنم.

ممنونم بابت راهنمایی

درست میگید کاش یه راهی بود واسه این اقت حد و حدود تایین کنم بدون اینکه بخوام با کل اکیپ مشکل پیدا ک ...

خواهش میکنم عزیزم اینجور آدما حدو حدود ندارن از راه اه و ناله و مشکلات باعث میشن مردم بهشون دلسوزی کنن برای شما این ترفندو استفاده کرده تا شما بهش محبت کنی دلت براش بسوزه و اون هرکاری خواس بکنه