2752
2739

بخدا خسته شدم 

دبیر ریاضی هستم ، و دانشجو، سال آخرمه و واسه کار ورزی میرم مدارس متوسطه

همش میگن سنی نداری و چیزی حالیت نیس و نمیدونی 😔 دیگه اعتماد ب نفسی واسم نمونده 

این همه سال زحمت کشیدم اونم واسه همچنین روزی ک بهم بگن نادون

چیکار کنم؟! راهکاری دارن بزارین پیش پام 

واقعا نیاز دارم بهتون

ما هيچ تر از هیچ پِیِ هیچ دویدیم؛جز هیچ در این هیچ دگر هیچ ندیدیم!🧘‍♀️💫

خب تو چرا اجازه میدی بگن

نمره ازشون کم کن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سنتو نگو

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731

عزیزم باید صبور باشی تا به موفقیت برسی 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خیلی پرو هستن  میگم ، میگن کم کن ارزش نداره

به خانواده هاشون هم بگو بفرستشون دفتر تعهد بدن

از کجا فهمیدن دانشجویی نباید میگفتی

گفتم من سال اولمه و میخوام باهاتون سال خوبی رو بگذرونم 

ما هيچ تر از هیچ پِیِ هیچ دویدیم؛جز هیچ در این هیچ دگر هیچ ندیدیم!🧘‍♀️💫
خیلی پرو هستن  میگم ، میگن کم کن ارزش نداره

اول خودت باهاشون برخورد کن اگه دیدی جواب نداد مدیرو بیار تهدید به اخراج کنه

والا ندیدم انقد پررو باشن ک به معلم توهین کنن اونم انقد واضح خودمم دهه هشتادیم ولی واقعا ما اون دوران اینطوری نبودیم😐