2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به عقب نگاه نکن در گذشته هر کاری ک کردی بهترین تصمیمی بوده ک اون لحظه با اون توانایی و دانش میتونستی بگیری 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740

وقتی میخوای کاری رو شروع کنی با هیچ کس حرفی نزن 

چون اگه به بقیه هم بگی، انجامش نمیدی 

بهش رسیدم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
به عقب نگاه نکن در گذشته هر کاری ک کردی بهترین تصمیمی بوده ک اون لحظه با اون توانایی و دانش میتونستی ...

این ع نامجون عضو بی تی اس 

این جمله هم مال معلم ریاضی سال نهممه ک میگف 

علم و ایمان دوبال پرواز انسانن

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

توی سن کم بودم ، یه دختر ۱۸ ساله و پدرم اجازه نمیداد با دوستانم برم پارتی 

و من ازشون ناراحت شدم ، ایشون باهام کلی صحبت کرد که راضی شدم که نباید برم اما میگفتم آخه بابای فلانی باباش اجازه داده و ته دلم ناراحت بودم که دوستان میگن مه لقا باباش بهس اجازه نداد که بیاد 

بابام بهم گفت 

خلق را تقلیدشان برباد داد ای دو صد لعنت براین تقلید باد 

حرفم همین بود بابا ، اجازه نمیدم بری 

و و الان بعد از سالها اقعا خوشحالم تقلید نکردم چون همون دوست ممتازم دچار اعتیاد شد از همون پارتی های بی اندازه و الان اصلا موفق نیست 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

دنیا همه چیزش گذراست

رازتو به هیچ کس نگو