2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان بزرگترین مشکلات جهان رو تو خودش حل میکنه

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2731
آرام باش تا آدم بشی ...جمله معروف از یک عارف و عبدصالح خدا

من خیلی راهمو گم کردم از لحاظ مالی میخوام مستقل باشم نمیدونم چیکار کنم 

از لحاظ بندگی میخوام بهتر بشم نمیدونم چیکار کنم 

تو زندگی مشترکمم به مشکل خوردم حس میکنم شوهرم که اینقدر عاشقش بودم دوستم نداره و همه حرفاش دروغ بوده 

اگه میتونی یه راهنمایی منو بکنید 

پدرت باید یاد میداد تفریحات سالم داشته باشی ن پارتی ن ته خونه نشستن  چون با گزینه دوم من افسرد ...

اشتباه پدر شما محدود کردن شما بوده 

پدر من محدودم نمی‌کرد 

تفریحات ناسالم رو از زندگیم حذف میکرد و بجاش خودش 

برام تفریحات سالم  و پر از هیجان مثل پرش از ارتفاع یا بالن سواری توی تپه کاتالاز ترکیه که خیلی خیلی از سطح زمین بابا می‌ره  و خیلی تفریحات شاد دیگه رو برای من به ارمغان میآورد 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
در این مورد حدیث هم داریم.

واقعا؟ نمیدونستم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
من خیلی راهمو گم کردم از لحاظ مالی میخوام مستقل باشم نمیدونم چیکار کنم  از لحاظ بندگی میخوام ب ...

دوست خوبم شما میتونی با یه سرچ توی گوگل، شماره مشاوره رایگان بگیری و از مشاورها کمک بگیری

امید، ققنوس است...
2706