2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته. پارسال خیلی باهش درس کار می‌کردم دیکته میگفتم الان زیاد وقت نمیکنم موقع ارزشيابي ماهانه ب ...

من که بچه ام ۸ ساله شه.بعد معلمشون که تکالیفو توی شادمیزاره انگار عادت کرده من بگم چیو بخون چیو نخون.حالا بمانداین وسط میبینی کاردستی میخوان یا لوازم چیزی برا فرداشون.راستی بچه شما چند ساله شه؟

2731
سخت من نمیرسم

منم احساس میکنم خانمی که سر کارمیره فرصت زیادی برای رسیدن به بچه ها وخونه نداره.از یه طرف اینم میبینم چقدر سرکاررفتن واسه روحیه خود آدم خوبه  از طرف دیگم میگم چقدر سخته بتونی به تکلیف بچه وکارهای خونه هم برسی

من که بچه ام ۸ ساله شه.بعد معلمشون که تکالیفو توی شادمیزاره انگار عادت کرده من بگم چیو بخون چیو نخون ...

بچه من ۹ سالشه کلاس سومه 

اول سال تکلیفشون رو خودشون تو دفترچه یادداشت میکردن الان معلم  اینا هم هر شب تو شاد اعلام  میکنه . من باید بگم چی بخونه یا بنویسه

بچه من ۹ سالشه کلاس سومه   اول سال تکلیفشون رو خودشون تو دفترچه یادداشت میکردن الان معلم& ...

آهان دختر منم باید همراهیش کنم.مثلآ سوالارو بنویسم اون جوابشو بنویسه.یا اینکه خودش سوال میپرسه 

اگر بچه از اون مدلایی باشه که خودش بنویسه سختی نداره دختر من الان سومه پایه اول دوم خیلی سر تکلیف نوشتن اذیت می کرد امسال خدا رو شکر خیلی بهتر شده به معلمشون ربط داره امسال معلمشون خیلی دوست داره د ومعلم مهربونی هم هست انصافا .من کلاس تقویتی هم میزارمش املاش خوب نیست اما ریاضی و بقیه درساش خیلی خوب  

2740