2733
2739
عنوان

مشکل با اقایون نی نی سایت

776 بازدید | 82 پست

بچه ها من همیشه دیدم سر اینکه اقایون هستن تو سایت یا تاپیک میزنن اخرش تو‌تاپیک دعوا میشه

من میخوام بدونم اگه اقایون نباید بیان تو سایت چرا تو مرحله ثبت نام میتونی جنسیت مرد هم انتخاب کنی؟ یعنی میتونی ثبت نام کنی دیگه وگرنه نباید ی متنی چیزی میزدن این سایت مال خانوم هاست؟ نمیخوام دفاع کنما سوال شد برام 

در این جهان تسکینی نیست گوئندور، هرچه هست افسانه است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اگه نی نی کست این هفته رو بخونین گفته که سایت برای همه هست 

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                          

بله درسته.هر آقایی که میاد سایت دلیل بر هول هیز بودن نیست.شاید یه سوالی مشکلی داره مثل بعضی از خانواده سایت اومده راهنمایی بگیره.شاید اصلا اومده با طرز فکر و برخورد خانما آشنا باشه..

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

نمیدونم واقعا 

بعضی ها شون خیلی محترمن بعضی ها هم ....

خانم ها با سرک کشیدنشون تو هر تاپیکی مشکل دارن فکر کنم دلشون میخواد فضا زنونه باشه تا راحت باشن ولی بازم نمیشه چون بعضی این آقایون با جنسیت زن میان!نمیشه که تشخیص داد

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

این مردا جو نینیسایت را خراب کردن. یه زمانی اینجا انگشت شمار کاربر مرد بود. الان پر شده و به خودشون اجازه میدن تو هر تاپیکی پست بزارن. البته اون موقع ۹۰ درصد کاربرا هم دوست نداشتن اقایون اینجا باشن چون جو سایت مادرانه تر بود 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
به نظرم چون یه عده خیلی باز صحبت میکنن و می‌خوان همه سوالات جنسیشونو اینجا بپرسن و ناراحت میشن که یه ...

دقیقا همینطوره 

در این جهان تسکینی نیست گوئندور، هرچه هست افسانه است!

درواقع میخوان بگن در دیزی بازه حیای گربه کجارفته

من که به همسرم میگم اقا تو نی نی سایت هست تعجب میکنه که توسایت بارداری هم آقا هست میان با روحیات خانم ها آشنا بشن هم همه اش کشکه

2706