2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام گیلواا جان

نی نی من بدنیا اومد الان ۱۰ روزشه ....خداروشکر مشکلی نداشت بابت روده ...من ۳۳ هفته هم رفتم بازم نقاط اکوژن بود ...اما توکلم به خدا بود ...خداروشکر مشکلی نبود ...گفتم از نگرانی دربیای...

سلام گیلواا جان نی نی من بدنیا اومد الان ۱۰ روزشه ....خداروشکر مشکلی نداشت بابت روده ...من ۳۳ هفته ...

اول از همه تبریک،،قدمش مبارک،

ممنونم حلما جان،،خیلی خوشحالم  کردی عزیز دلم،،،واییی نمیدونی چه حالیم اصلا،،

به خدا خیلی زجر کشیدم توی این مدت،،کلی استرس اضطراب،،امنیوسنتز شدم که جوابش نرمال اومده ،،از یکشنبه تا پنج شنبه بیمارستان بستری بودم،،همونجا یه انومالی اسکن مجدد شدم که بنده خدا دکتر خوبی بود،،دونه دونه بادقت همه جای بچمو بررسی کرد،،گفت جز همین کمی اکوژن روده هیچ چیز دیگه ای ندیدم،،منم سلامتیش رو تایید میکنم،،امروز مبعث پیغمبره،،این بهترین خبری بود که میشد بشنوم،،خدا نی نیتو برات نگه داره،،ایشالا همیشه دلتون خوش ولبتون خندون وتنتون سالم باشه انشالله،،

فقط حلما جان شما گفتی سی ویک هفته گفتن اکوژن،به من از هفته ی هفدهم،،،

من شنیدم که توی سه ماهه ی سوم یه مسئله ی عادیه،،به خاطر وجود مدفوع در روده ی جنین

برای شماهم به عنوان یه ناهنجاری گفته بودن یا یک مورد طبیعی؟دکتری که منو آمینو سنتز کرد دلیل اکوژن رو به احتمال زیاد بلع خون توسط جنین ذکر کرد،،چون من خیلی خونریزی داشتم روزای اول،،خیلی ها هم میگن هشتاد درصد دیدنه روده ی اکو ژن کاملا بی علته...واقعا توکلم به خداس،،دوست مهربونم برام دعا کن لطفا،،همه میگن امنیوسنتز گفته سالمه دیگه استرس نگیر،،اما بخدا دست خودم نیس،،

سلام خانومی ‌...نگران نباش.من که اصلا خوتریزی نداشتم ..من تو ۱۸ هفته هم بهم گفتن روده اکوژن .اما دکترم گفت رفع میشه مهم اینه که غربالگریت خوبه ..تازه براساس تجربه قبلیش منو امینو نفرستاد. تو ۳۳ هفته هم بود اما کم شده بود ...خداروشکر بچم الان سالمه ...تازه از همه ی بچه ها تو بیمارستان زودتر مدفوع کرد😊

سلام خانومی ‌...نگران نباش.من که اصلا خوتریزی نداشتم ..من تو ۱۸ هفته هم بهم گفتن روده اکوژن .اما دکت ...

الاهیییییی،،،خداروشکر عزیزم

عزیزمی،،قربونش برم من،،دستت درد نکنه حلما جونم،،ممنون،،خدا خیرت بده ،،خودش پشت وپناه نی نی جونت باشه،،برام دعاکن حلماجون،،بازم ممنون

2738
ترو خدا جوابمو بدید منم این مشکلو دارم خیییلی نگرانم

هیچ مشکلی نیست نگران نباش دختر من کانون اکوژن تو قلبش بود که همون موقع دکترم گفت هیچ مشکلی نیست ولی من داشتم دیوونه میشدم ولی الان خداروشکر دخترم یکسالش تموم شده سالم و سرحال  این اکوژن ها هیچ مشکلی نداره استرسی که ما کشیدیم الکی بود شما با استرس نی نی رو اذیت نکن

ای کسی که هر که بر تو توکل کند کفایتش خواهی کرد
هیچ مشکلی نیست نگران نباش دختر من کانون اکوژن تو قلبش بود که همون موقع دکترم گفت هیچ مشکلی نیست ولی ...

مرسی عزیزم اخه اکوژن قلب و مغز و باز میگن تا تولد رفع میشه ولی روده بررسی نیاز داره خیلی ناراحتم😣😣😣😣

2706