2737
2734
هفته بیست رفتم سونو اندمالی و روده اکوژن جدید با گرید یک دیده شده نمیدونم اگه بچه به دنیا بیاد با چه مشکلی بوجود میاد الانم هفته بیستو چهارم کار از کار گذشته اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشالله که مشکلی نیست عزیزم. اگرهم باشه دیگه الان پزشکی انقدر پیشرفت کرده که اینجور چیزا قابل حله. خوبیش اینه که از الان مشخص شده که تو معدش سفیدی هستو.. که وقتی بدنیا بیاد چک کنن ببینن چیه قضیه. اصلا نگران نباش مامانی
از درویشی پرسیدم روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟ گفت حک کن میگذرد
روده اکوژن هیچ مشکلی برای خود روده نیست و توی هفته های سی تا سی و شش جذب میشه از این مورد بیشتر برای احتمال بیماری های کروموزومی استفاده میشه که اون هم اگه آزمایشهای غربالگری و ان تی ریسک نداشتی هیچ مشکلی نیست
ای کسی که هر که بر تو توکل کند کفایتش خواهی کرد

سلام دوستان.من هفته ۲۴ بارداری هستم. سونو و ازمایش غربالگری سه ماه اولم خوب بود ولی تو سه ماه دوم، دکترم ازمایش واسم ننوشت.فقط سونو انومالی نوشت که انجام دادم.اکوژن روده نشون داده شده.دکترم که جواب درست وحسابی بهم نمیده چیه.رفتم یه دکتر دیگه ، ازمایش dna واسم نوشته.گفت اگه خدایی نکرده مشکل سندروم داون هم باشه که دیگه فرصت سقط تموم شده. خیلی نگرانم.مدام گریه میکنم.کسی تجربه داره تو این زمینه؟ خیلی خطرناکه واسه بچه؟ ..خیلی استرس دارم

2738
2706