2737
2734
عنوان

بهم گفت

4035 بازدید | 37 پست

عموم پدرشوهرم . پنجشنبه شب زنگ زد بهم امشب همه بچها اینجان بیا. مهمونی بود تو خونشون ولی من فرداش جمعه قرار بود برم پیشش شوهرم گفت نمیخاد امشب بری منم خسته ام تو ک فردا میری امشب دیگ نرو . به عموم گفتم من فردا میام گفت باشه فردا حتما بیا باهات کار دارم فرداش داشتم آماده میشدم ک برم خونه باغ پیشش عادت داشت هر جمعه میرفت باغ درخت هارو آب میداد.  ب منم زنگ میزد بیا پیشم ساعت دوازده و بیست دقیقه بود داشتم آماده میشدم برم خواهر شوهرم زنگ زد بابا رفت تموم کرد . خیلی ناگهانی این اتفاق افتاد ... حالا از اونشب یه بار به خوابم امد گفت چرا جمعه نیومدی باغ منتظرت بودم گفتم تو مردی گفت نه نمردم .  دوباره دیشب خوابشو دیدم گفتم تو مردی گفت نه من نمردم تو داری اینجوری فک میکنی درست ببین من نمردم  . معنی این خوابم چیه کسی میدونه 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه غذا بیرون بده اموات دست شون کوتاه...‌برو سر مزارش منتطره

دادیم دو روز پیش تو مسجد . هر شب هم خونشون همه هستن غذا که میخورن فاتحه می‌خونیم 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
دادیم دو روز پیش تو مسجد . هر شب هم خونشون همه هستن غذا که میخورن فاتحه می‌خونیم 

مادرشوهرم میگه وقتی لباس میت تو خونه هس درست نیس باید بدین بیرون ....روحش در ازار....مادرشوهرم همیشه همینه میگه

2740
بعضیا میگن شاید کار ناتمومی داره 

چه کاری ینی

به نظر شاید میخواسته به شما چیزی بگه کاش شب قبلش میرفتین

نمیدونم فک نکنم کار مهمی داشت باهام .همیشه تو حرفاش میگف بیا کارت دارم ک من حتما برم 

مادرشوهرم میگه وقتی لباس میت تو خونه هس درست نیس باید بدین بیرون ....روحش در ازار....مادرشوهرم همیشه ...

لباساش هس دلم نمیاد دست بزنم 

نماز قضای دین به مردم ..‌بدهی به مردم

دین و بدهی مطمعنم نداره . تو خوابمم ک میاد حس میکنم حالش خوبه اونجوری نیس ک ناراحت باشه . خودم خیلی ناراحتمو گریه میکنم بهش میگم مردی میگه نه نمردم 

2706