2733
2734

به نیت شماهم میخونم اگه دوست داشتید اسمتونو بگید 

.بیایید برای همدیگه دعاکنیم❤️ان شالله به حق صاحب این روز خدا مشکل همه رو حل کنه.خودمم ی حاجت مهم دارم.

لطفا شماهم واسه من دعا کنید.یاعلی

.به امید حاجت روا شدن هممون🙏

برات صلوات فرستادم قشنگم انشاالله حاجت‌روا شی

التماس دعا عزیزم امضام 

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برات صلوات فرستادم😊

میشه برا رسیدن ب حاجتم صلوات بفرستین رفقا❤️

فرستادی لایک کن تا منم بفرستم مرسی🌹

چ خوب میشه ۴۰نفر صلوات بفرستن و لایک کنن❤️😊

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2740

یسنا

قبول شدن دانشگام تو یه رشته خوب و رسیدن به کسی که دوسش دارم اگر به صلاحمه مرسی🥹♥️

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784

اسمم سحر، برای امضام دعا کن لطفا

ممنونم

منم برات حمد میخونم

برای رسیدن به شغل و درآمد دلخواهم و سر و سامون گرفتن زندگیم و شفای پسرم ممنون میشم یه صلوات بفرستین. ان شاء الله لبتون خندون و دلتون شاد باشه
ممنونم عزیز🌹

اسمم فاطمه‌س گلم