2733
2739
عنوان

۳۵ هفته و یک روز زایمان کردم

1107 بازدید | 24 پست

سلام من این تاپیک رو گذاشتم تا مامانایی که مثل من دچار زایمان زودرس شدن استرس نکشن

من از ۳۴ هفته انقباضم شدید شد جوری که ۳۴ هفته و ۴ روز رفتم بیمارستان انقباضام به ۵ دقیقه رسیده بود خلاصه معاینه شدم ۲ سانت بودم بهم آمپول ریه زدن و شروع کردن به دارو تزریق کردن هر یک ساعت تا دردام کنترل بشه زایمان نکنم تا از ساعت ۷ صبح تا ۲ عصر دردام کمتر شد بعد تا صبح همینجور دارو گرفتم تا دوباره صبح دوز دوم بتا رو زدن بهم گفتن استراحت مطلق باش و مرخص شدم اومدم خونه و ۳۵ هفته ویک روز ببخشید لکه بینی افتادم رفتم پیش دکترم معاینه کرد گفت ۴ سانتی و گفت آبریزش نداشتی انگاری کیسه آبت کمه خلاصه ان اس تی گرفت درد نشون داد برام سونو نوشت رفتم انجام دادم و اومدم نشونش دادم نامه بستری داد گفت تا شب بیا بیمارستان منم مامای همراه داشتم اونم پیگیر بود که بچه ات هنوز کامل نیست و فلان تا شب نرفتم ببمارستان تا دکترم زنگ زد پاشو بیا خلاصه رفتم بستری شدم و دوساعت بعد زایمان کردم بچه ام وزنش ۲۶۰۰ بود و خداروشکر دستگاه نرفت تمام استرسم بخاطر دستگاه رفتن بود که خداروشکر نرفت 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بسلامتی عزیزم.منم الان ۳۵هفته هستم رفتم سونو گفته وزنش ۲۳۰۰هست ودور شکمم کمه یعنی زیادی لاغره خیلی ن ...

باورت میشه همون صبح رفتم سونو گفت وزنش ۲۲۰۰ و دور شکمش دو هفته عقبه کلی استرس وزنش داشتم دنیا اومد دکترم گفت وزنش خوبه بچه ات ماشالله کامله وزنش که کردن ۲۶۰۰ دقیقا ۴۰۰ گرم بیشتر

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

خداروشکر..چون بتا زدی  نرفت دستگاه.   منم عین تو      ۳۳ هفته سز شدم  بتا زدم بچه ها نرفتم دستگاه.‌قبلش هم اتقباض و...داشتمو استراحت مطلق بودم. از ۲۹هفتگی   به بعد خطر زایمان زودرسم بالا رفت و دکترم گفت زیر پات لگن بگیرن و حق نداری پاشی

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
باورت میشه همون صبح رفتم سونو گفت وزنش ۲۲۰۰ و دور شکمش دو هفته عقبه کلی استرس وزنش داشتم دنیا اومد د ...

خداروشکر...باورت میشه دقیقا به منم همینو گفته خیلی حالم گرفته شد ممنون که پاسخ دادی خدا بچتو برات نگه داره انشالله

سختت نیست چهار تا بچه؟ پنجمی هم تصمیم داری بیاری یا نه؟

سخت هست چون از خانواده ام دورم اما خداروشکر شوهرم کمک میکنه نه همین ۴ تا رو خدا برامون حفظ کنه دیگه نمیخوایم 

با وجود قرص اورژانسی باردار شدم دوران بارداری سختی داشتم که خداروشکر تموم شد 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2706