2733
2739
عنوان

خانومایی که سگ دارین بیاین

353 بازدید | 31 پست

این یوالیه که چند ساله ذهنم درگیر کرده لطفا دوستان توهین نکنید انتقاد نکنید بما ربطی نداره فقط برام سواله

از سگتون نمیترسین؟ مثلا خواب باشین یهو گازتون بگیره بهتون حمله کنه؟ همش میگم چجور وقتی ی سگ خونس طرف خیالش راحته یهوسگه از زیر مبل و میز درنیاد پاشو گاز بگیره یا تو خواب یا غذا دادنی..لطفا درگیری ذهنی منو حل بنمایید😅

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلیپ‌هایی هست که سگ یه باره نصف صورت صاحب سگ رو آورده پایین ☺️

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

عزیزم گربه بیشتر از این کارا داره

سگها غالبا خنگ تر و خر تر از این کارا هستن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
عزیزم گربه بیشتر از این کارا داره سگها غالبا خنگ تر و خر تر از این کارا هستن

مهمونی رفتید؟ جاری اومده بود ؟ خلاصه تعریف کن 😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیزم گربه بیشتر از این کارا داره سگها غالبا خنگ تر و خر تر از این کارا هستن

خیلی از سگا میترسم همیشه میبینم یکی داره به این فکر میکنم چجور جرات میکنه تو خونه بخوابه یا اصلا تو اون خونه زندگی کنه😑😑کسی که سگ داشته باشه تو فامیل ندارم کاش یکی بگیره ببنم ذهنم اروم شه

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
خیلی از سگا میترسم همیشه میبینم یکی داره به این فکر میکنم چجور جرات میکنه تو خونه بخوابه یا اصلا تو ...

🥴

می دونستید پیامبر ها و امامان همه گی حیوانات خونگی داشتن . مخصوصا کبوتر و خروس . پیامبر گربه هم داشته . سرچ کنید که از نظر اسلام چه حیواناتی را نگه داریم و برای چی خوبه.

و خدای که همین نزدیکی ست
نه چون تربیت شده اس و آرومه سگ هار که تو خونه نمیاریم

ینی گشنه بشه حوصلش سر بره گازتون نمیگیره؟ میخوابه خودشو نمیندازه روت یا بخواد با چنگ و دندون بیدارت کنه؟ میخوابه بیدارش کنی حمله نمیکنه بهت؟

وای یه کلیپ دیدم آقاهه داشت سگش رو هی ناز میکرد بعد صورتش رو برد نزدیک سگه ، سگه هم نامردی نکرد یه گاز گرفت از صورتش😐😂

حیوونه دیگه ازش چه توقعی میشه داشت؟ عقل که نداره گاهی ممکنه گار بگیره😁

2706