2733
2734

عزیزان من اگه میشه از این تاپیکها نزنین که توش پر یاس وناامیدی هست خدا میدونه چقد بیمارسرطانی هست تو سایت که با خوندن موضوع استرس گرفتن یکیش خود من که جواب پاتولوژی تیروئیدم بدخیم اومده و در اوج امیدواری خوندم یه نفر پدرش چند سال شکنجه کشیده با سرطان تیرویید😔ای کاش بیاییمو تاپیک خوب شدنمونو مبارزه با سرطان رو بزنیم تا حداقل باعث تسکین حال روحی بیماران سرطانی باشیم ودر آخر به قول مادربزرگ خدابیامرزم خدایا قبل اینکه منو محتاج کسی کنی درد و عذاب بکشم  از این دنیا ببر🤲

میفهمم عزیزم 

انشالله شفای عاجل نصیب شما بشه

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا موافقم ...انرژی منفی بعضی تاپیک ها انقدر زیاده که حتی افراد سالم هم دائم توهم بیماری میزنن ...کاش میفهمیدیم که کائنات تمام انرژی هایی ک ازما دریافت میکنن را به ما برمیگردانن

شما قلب و ذهنتونو با همین جمله تسکین بده که ما در جهت حفظ سلامتیمون تلاش می‌کنیم اما در نهایت خداونده که تصمیم نهایی میگره تا کسی در بهترین شرایطِ سلامتی از دنیا بره یا نه و کسی در بدترین شرایط سلامتی زنده بمونه.❤️

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است 
2740
ممنونم گلم یا شفای عاجل یا مرگ راحت

گلم انرژی منفی به خودت نده انشالله حتما و قطعا سلامتیتو بدست میاری 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
کاملا موافقم ...انرژی منفی بعضی تاپیک ها انقدر زیاده که حتی افراد سالم هم دائم توهم بیماری میزنن ... ...

واللا از سر  کنجکاوی که امروز خوندم حالم بد شد خیلی امید داشتمو ناامید شدم😔