2737
2734
عنوان

بچه ها ازمایش بتام مثبت شده ولی...

278 بازدید | 26 پست

تو ۹۰ ساعت از ۵۷۰ شده ۱۰۰۰

دو روز مونده به موعدم شد ۵۷۰ و دو روز از موعدم گذشته بود شد ۱۰۰۰

میگن تو ۴۸ ساعت باید دو برابر بشه 

چرا واسه من اهسته داره زیاد میشه🥺🥺 نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تکرار کردی؟ 

الان صبر کن تو ۷-۸ هفته سونو بده

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2742

عزیزم من صبح بیبی چک زدم خط پایینش یه خط سفید پرنگ شد .مثلا انگار کنده شده .براق شد خط سفیدش .

شما اطلاعی داری ؟

دارم دق میکنم بخدا

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2738
چون خیلی نگران بودم دکتر گف میخای تکرار کن  حالا میخام فردام باز تکرار کنم😅

وسواسی عمل نکن که فقط خودت زجر میکشی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
عزیزم من صبح بیبی چک زدم خط پایینش یه خط سفید پرنگ شد .مثلا انگار کنده شده .براق شد خط سفیدش . شما ...

یه بار دیگه بزن 

من بیبی چک روژان خودکاری میزنم اینقددددد خوبه ک نگو

قبل موعدم نشون میده

یه بار دیگه بزن  من بیبی چک روژان خودکاری میزنم اینقددددد خوبه ک نگو قبل موعدم نشون میده

چند روز مونده به موعدم .ولی زیر دلم درد میکنه .

احتمالا منفیه .حالم گرفته شد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

مبارکه زود ازمایش دادی زیاد میشه نگران نباش 

چند روز قبل موعد بی بی چک زدی؟ علائمتش چی بود؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
مبارکه زود ازمایش دادی زیاد میشه نگران نباش  چند روز قبل موعد بی بی چک زدی؟ علائمتش چی بود؟

۴ روز مونده بود به موعدم زدم

اون بیبی چکی ک گفتم تا ۵ روز مونده به موعد نشون میده

علائم والا فقط نفخ داشتم و سینه درد

2706