2752
2734
عنوان

بچه ها ازمایش بتام مثبت شده ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 26 پست
اینقدر استرس داری خوبه دیگه احتمالا شمااخرهای سیکلت باردارشدی چند روز دیگه بری بالا تر رفته 

مگه نمیگن تو اقدام آخر های سیکل رو باید جلوگیری کرد....؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🥺🥺 الان خوبه به نظرت؟

آره همون اولم خوب بود

منم قبل پسرم دوتا سقط داشتم انقدر سر پسرم وسواسی عمل کردم دور از جونت افسردگی بارداری گرفتم

بسپر بخدا وقتی خودش داده خودشم نگه میداره

تو فقط رعایت اولیه کن

زیاد پله نرو

سرپا واینستا

نزدیکی ترجیحا نداشته باش

تا یکم جاش سفت شه 

۸ هفته هم برو سونو قلب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
۴ روز مونده بود به موعدم زدم اون بیبی چکی ک گفتم تا ۵ روز مونده به موعد نشون میده علائم والا فقط ن ...

منم پنج روز مونده به موعدم دردهای پریودیم شروع شده فک کنم این ماه هم نشده 🥺

شما چند ماه اقدام بودی؟ 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2731
آره همون اولم خوب بود منم قبل پسرم دوتا سقط داشتم انقدر سر پسرم وسواسی عمل کردم دور از جونت افسردگی ...

دارم رعایت میکنم والا 

فقط اگر بخوام خیلی رعایت کنم باید به مادرشوهرم بگیم ک حامله ام

چون غذا با اونا میخوریم

اگر بگم دیگ لازم نیست برم طبقه اونا یا کار کنم همون طبقه خودم میمونم

ولی از یه طرفم میترسم بگم بهشون اینقد زود

تو دو راهی موندم🥺 

منم پنج روز مونده به موعدم دردهای پریودیم شروع شده فک کنم این ماه هم نشده 🥺 شما چند ماه اقدام بودی ...

والا من یک ساله تو اقدامم یه بارم سقط داشتم

بیبی چک روژان خودکاری بزن فردا صبح

والا من یک ساله تو اقدامم یه بارم سقط داشتم بیبی چک روژان خودکاری بزن فردا صبح

میترسم بزنم ....اخه من هربار زدم فرداش پریود شدم ....تاهیر کنم بعد میزنم 

دعا کن برام....دعا کن چند روز دیگه منم حال شما رو داشته باشم مثبت باشه 🙏💚

میترسم بزنم ....اخه من هربار زدم فرداش پریود شدم ....تاهیر کنم بعد میزنم  دعا کن برام....دعا ک ...

قربونت بشم ایشالاااا حامله باشیییی از ته دلم از خدا برات میخام بیبی چکت دو خط پررنگ بشه🥰

قربونت بشم ایشالاااا حامله باشیییی از ته دلم از خدا برات میخام بیبی چکت دو خط پررنگ بشه🥰

ممنون عزیزم ان شالله خدا نی نی ات رو برات حفظ کنه سالم بغلش بگیری 🙏💚

یه بار دیگه بزن  من بیبی چک روژان خودکاری میزنم اینقددددد خوبه ک نگو قبل موعدم نشون میده

اره واقعا روژان عالیه من ای وی اف کرده بودم از روز ۷ انتقال نشون میداد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه تاحالا نشنیدم  بهترین موقع سه روز قبل تخم گذاری و سه روز بعده که یک روز درمیان میگن اقدام ک ...