2733
2734
سلام به همه دخترم الان 16 ماهش هست و چون شاغلم شیر خشک آپتامیا از 7 ماهگی براش گرفتم خوب میخوره هفته ای یه قوطی در کنار شیر خودم 2 ماهی هست شیر پاستوریزه هم بهش میدم خیلی نمیخوره الان میخوام شیر خشک را حذف کنم جاش شیر گاو کیلویی بهش بدم آخه هم از شیر خشک به صرف تره هم میگن استخون بندیش محکم میشه تپل میشه اما بعضیا میگن نباید بدی معدش اذیت میشه اما شیر پاکتر در حد روزی 100 سیسی میخوره مشکلی براش پیش نیومده میشه از تجربیاتتون بگید ...
خیلی هم خوبه بهش بده تو شیر کیلویی سبوس گندم یا برنج خیس کن .. بعد صاف کن بخوره یا عسل یا خرما یا سمنو حسابی مقویش کن
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تا وقتی شیر خودمو میخورد خیلی تپل بود همش اضافه وزن داشت تا یکسالگی اما چند وقت دندون در اورده نه زیاد اشتها داره نه مثل قبل تپله نگرانم تازه قطره آهنم نمیتونه بخوره عوق میزنه هیجوره نمیتونم بهش بدم
اتفاقا شیر محلی خیلی خوشمزه‌تر از شیرپاستوریزس. من مدتی که به پسرم شیر محلی میدادم خیلی علاقمند شده بود و دوست داشت. ولی حتما حتما بجوشون شیرو.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

سلام ب همگی 

پسرم دو ماه و12 روزه از اول شیر خشک دادم چون شیرم کم بود الان میخواهم بهش ندم فعلا ب شیشه عادت نکرده و هنوز سینه میگیره چکار باید کنم ب نظرتون نبات داغ بدم بجای شیرخشک؟

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2706