2733
2739

سلام بچه ها تورو خدا ب من کمک کنین

من تو دوران عقد هستم وعاشق همیم 

ماهم مثه همه در طول دوران نامزدیمون قهر و آشتی زیاد داشتیم  الان یه مدته نامزدم مشکل مالی بزرگی براش پیش اومده و رفتارش خیلی تغییر مرده یه طورایی افسرده شده مثه اول ب من توجه نمیکنه و کلا تو خودشه زیادم حرف نمیزنه دیروز یه خورده بحثمون شد و هم من درست حرف نزدم و هم اون واز اون موقع تا الان از هم بیخبریم نمیدونم به من نیاز داره الان ولی نمیتونم خودم رو توجیه کنم و رفتارش رو قبول کنم من خیلی زود ناراحت میشم و زودم خوب میشم الانم دلم میخواد رابطه امون اوکی شه و دور نشیم از هم ولی دلم میخواد اون پیشقدم شه اکثر مواقع من پیشقدم میشدم ولی الان نمیخوام اینکار رو بکنم من خواهر ندارم شما به عنوان خوار بزرگتر منو راهنمایی کنین...ببخشید اگه طولانی شد...

هیچوقت قهر نکنید و به همسرتون احترام بذارید و اقتدار بدید ، قهر جزء رفتارهای اقتدارشکنه و ب مرور عادی میشه و فقط خودتون اذیت میشید

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۸ساله متاهلم دوران عقدخیلی قهرودعواداشتیم شوهرمم توفشاربودهمیشه من پیشقدم میشدم میگفتم ارزش نداده دلخوربمونیم فرداش آشتی کنیم این قهرومنت کشی یادمون میره همینطورم شدالان شکرخداازوقتی عروسی کردیم کم پیش میادقهرکنیم.بنظرم توپیش قدم شوالان بهت نیازداره 

خب یکم امید بده بهش الان هرچیزیم گف زیاد جدی نگیر بنظرم پیشش باش  بش بگو درکت میکنم عزیزم ول ...

ممنونم از نظرت زیاد از اینکارا کردم ولی مشکل من الانه ک قهریم نمیتونم پیشقدم شم برا آشتی 

هیچوقت قهر نکنید و به همسرتون احترام بذارید و اقتدار بدید ، قهر جزء رفتارهای اقتدارشکنه و ب مرور عاد ...

دقیقا همین شده قهر زیاد داشتیم و این تقریبا عادی شده و هردومون خسته ایم از این وضع

2738
مرد ک تو خودش هست اصلا طرفش نرو 

اون گفت من نیاز دارم کنارم باشی 

بهش زنگ زدم و اومد خونمون حالش خیلی بهتر شده بود وقتی کنارهم بودیم بعد یه دفعه بلند شد بدون هیچ مقدمه ایی خدافظی کرد و رفت و من ناراحت شدم همین شد دلیلن قهر الانمون

۸ساله متاهلم دوران عقدخیلی قهرودعواداشتیم شوهرمم توفشاربودهمیشه من پیشقدم میشدم میگفتم ارزش نداده دل ...

دیروز گفتم بهم نیاز داره ب جز من کسی رو نداره الان زنگ زدم بهش بخدا نمیخواستم ولی چون دلخور بودم ناخواسته اونطوری ک قبلا باهاش حرف میزدم نزدم و اونم بد حرف زدم و با ناراحتی خدافظی کردیم ....بیشتر بخاطر دور بودنه ما نیاز داریم کنار هم باشیم همو ببینیم زود زود ولی بخاطر مسائل مالی نمیتونیم عروسی کنیم 

عزیزم پیش قدم شدن برای درست شدن رابطتت با کسی که دوستش داری و یه عمر قرار شریک و همدم هم باشیداصلا ب ...

خب چرا اون پیشقدم نمیشه یه بار ب نظرتون صبر کنم تا فردا ببینم اون میاد یا نه؟

دیروز گفتم بهم نیاز داره ب جز من کسی رو نداره الان زنگ زدم بهش بخدا نمیخواستم ولی چون دلخور بودم ناخ ...

درکت میکنم ماخودمون۴سال عقدبودیم بدترین روزانون بودغصه نخورتموم میشه این روزای شماهم.بهش یه پیام محبت آمیزبده آشتی کنیدبخدادنیاارزش نداره آدم ناراحتی بکشه

2706