2737
2739

من واقعا درمونده شدم پسرم اصلا دقت نداره تمام کلمات یادش میره.. خسته شدم بس حرص خوردم امروز کلی خودم وزدم از حرص.. دیگه نمیدونم چیکار کنم هم با بازی پیش رفتم هم چوب بستنی و... ولی جواب نمیدههه... خیلی میترسم پایش ضعیف شده😩

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مشاور کمک بگیرید

شاید اختلال توجه داره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

منم مثل شما بودم ولی دیروز خانومشون یه پیام برامون فرستاد واقعا آروم شدم...الان میفرستم برات

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2740

فقط تمرین راه حلش هست.دخترم با وجودی که پیش دبستانی خواندن رو یاد گرفت بازم برای کلاس اول اذیت شدم.ولی الان دیگه خوب شده.پارسال کل وقتی که دخترم خونه بود تمرین میکردیم.حتی وقت نمیشد تلوزیون ببینه.خودمم هیچ کاری نمیکردم مینشستم کنارش 

2706