2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ک بازار کار همسر خوب باشه ماهی ۲ بار 

ی بار فست فود ی بار رستوران و کافه 

وقتایی ک بازارش یکم کساده ماهی ی بار یا همون ۲ بار ولی ن دیگ رستورانی درحد ساندویچ یا جیگرکی چیزی

اخزین باری ک رفتیم دو هفته پیش بود ۲ تا جوجه و کوبیده گرفتیم با سرویس قلیون و چایی شد ۱ تومن

2728

دوران عقدمون زیاد میرفتیم . هفته ای چندبار .

ولی الآن دوساله که عروسی کردیم انگشت شمار اونم جهت تفریح میریم . چون قیمتا خیلی فرق کرده . مثلا هوس کباب میکنیم ، خودمون تو خونه کباب درست میکنیم . هم سالم تره ، هم حجم بیشتری گوشت میخوریم 😁

همینطور انواع ساندویچ هارو تو خونه درست میکنم . معمولا جمعه ها غذاهای فست فود طور میپزم .

2740

والا نمیریم،چون هم نمیدونم چطور اون غذا آماده میشه، هم اینکه هزینش بالاست.

مثلا ما تو خونه ی خودمون بهترین روغن رو استفاده میکنیم ، اما رستوران دلسوزی نمیکته، معلوم نیست چی تو غذا میریزه .

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

معمولا ۸۰۰تا یه تومن میشه

اصلا مشخص نیست یه ماه ممکنه ۴بار بریم یه ماه هم ممکنه اصلا بریم 

ولی الان مدتیه تصمیم گرفتیم کمتر غذای بیرون بخوریم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من و همسرم و دو تا دخترام دیشب رستوران بودیم البته فست فود و کافه بود یه پیتزا کوچیک و یه لازانیا و یه سینی اینک که توش چهار تکه بود و ۴تا نوشابه ۸۰۰تومن 

هیچکدوم سیر نشدیم اومدیم املت خوردیم   

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً