2733
2739
عنوان

بیمه بیکاری

483 بازدید | 27 پست

درخواست بیمه بیکاری دادم داخل سامانه جامع. تایید شده چند مرحله ، توو این مرحله هم زده موافقت با دریافت مقرری

الان باید چه کاری انجام بدم؟ منتظر بشم پول بریزن؟ یا باید حضوری برم؟ کسی اطلاع داره خدا خیرتون بده کسی می‌دونه راهنماییم کنه

الهی به امید خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط یادمه هر ماه باید بری حضوری تو بزنی

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
2738
شما گرفته بودید؟ الان من باید حضوری برم؟

شماره ای چیزی ندارین ز بزنبن؟ خودشون ی تاریخ میدن میگن این تاریخ باید بیای اینجا حضوری تو بزنی

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
شما گرفته بودید؟ الان من باید حضوری برم؟

اره من ۴ سال سابقه داشتم یک سال و نیم گرفتم

آره عزیز حتما حضوری برو، بعدش باهات تماس میگیرن میان می بیننت که مطمئن باشن خونه ای و سر کار نمیری و ادرس دقیقتو بدونن، از همسایه هاتم میپرسن، دو ماه زمان میبره، ولی از هر ماهی که بهت بدن عقب افتاده هاتم بهت میدن

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
چجوریه این بیمه

اگه تو شرکتی کار کنی که بیمه برات واریز کنن، بعد از یه مدت که بیای بیرون از اونجا میتونی بیمه بیکاری بگیری، مبلغش ماهی ۷ تومنه، اینکه چند ماه بهت تعلق بگیره بستگی داره به اینکه چه مدت تو اون شرکت سابقه داشته باشی

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
آره عزیز حتما حضوری برو، بعدش باهات تماس میگیرن میان می بیننت که مطمئن باشن خونه ای و سر کار نمیری و ...

پس میرم شنبه. شما کامل گرفتید؟ الان من مهر و آبان رو نگرفتم 

الهی به امید خودت
2706