2737
2739
عنوان

نظرسنجی اسم🙏💗

181 بازدید | 18 پست

میشه لطفا توی نظرسنجی شرکت کنید

تعداد رای : 38
نظرسنجی
هما
3
7%
هانا
19
50%
آنا
9
23%
سوگل
7
18%
تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امضات پر از انرژی خوبه 

امیدوارم زود دختر قشنگتو بغل بگیری

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
امضات پر از انرژی خوبه  امیدوارم زود دختر قشنگتو بغل بگیری

مرسی مهربونم 

چشای تو هم دنبال جذب قشنگیاست😍🥰

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2738
مرسی مهربونم  چشای تو هم دنبال جذب قشنگیاست😍🥰

گلم روز زایمانت یا هفته اخر مونده به زایمانت تگم کن یا خبر بده برات قرآن بخونم ، به سلامتی بچتو بغل بگیری ❤🤍

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
گلم روز زایمانت یا هفته اخر مونده به زایمانت تگم کن یا خبر بده برات قرآن بخونم ، به سلامتی بچتو بغل ...

مرسی عزیزم لطف دارین🥰🥰🥰🥰

به  نام  خانوادگی هم  توجه کنید.

نام خانوادگیش اولش خ داره😅

خوب پیشنهاد بده عزیزم

عزمزمه ببینید خودتون چی دوست دارید نگران این حرفام که اسمی قدیمی شده نباش والا الان یه اسمای عجیب و خاصی میزارن که تعدادشون تو ثبت احوال ببینی هرکدوم خیلی کم هستن بچه های الان وقتی بزرگ بشن میبینن هیچ اسمی بد نیست چون از هر اسمی یه تعداد کمی هست

2706