2733
2734
عنوان

معلم پایه چهارم داریم؟

98 بازدید | 5 پست

میشه از بدرفتاری های دانش آموزها تو این سن بگید ؟

به اقتضای سنشون چه رفتارایی دارن !

اگر میشه در مورد حسادت لکنت و دزدی ، اگر باهاشون مواجه بودید بیشتر بگید و راهکار هاتون 

من دانشجوام و برای کار دانشگاهمه اگر از دستتون بر میاد لطفا کمک کنید 🥺

ماه پیشونی | مشاور کنکور انسانی 

من برادرم کلاس چهارم از تجربیاتم بگم قبوله؟😂

رفتارهای بد : زیاد بددهنی میکنه و به حرف افراد خانواده گوش نمیده ، زیاد سرشو میکنه تو گوشی و جدیدا اهنگای رپ و این‌چرت و پرتاب عربی رو گوش میده:/ 

خدایا برایم بخواه ، که بِشَود ، برسَد ، بیاید ، درست شَود ، خوب شَود ، خوبِ خوب❤️✨ما روی یک سیاره آبی رنگ زندگی میکنیم که به دور توپی از آتش میچرخه در کنارمون ماه رو داریم که اقیانوسها رو به حرکت در میاره، و تو به معجزه باور نداری‌؟؟
من برادرم کلاس چهارم از تجربیاتم بگم قبوله؟😂 رفتارهای بد : زیاد بددهنی میکنه و به حرف افراد خانواد ...

آره مرسیی 

میشه بیشتر بگی 

در مورد حسادت ، جلب توجه ، دزدی گروه های دوستانه و اینجور چیزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مرسیی  میشه بیشتر بگی  در مورد حسادت ، جلب توجه ، دزدی گروه های دوستانه و اینجور چیز ...

حسادتش رو با خشم و عصبانیت نشون میده یا مثلا با داد و بیداد میگه چرا فلانی داره برای من نخریدید و....

برای جلب توجه هم دوست داره توانایی هاشو نشون بده 

مثلا اگه جدیدا کاراته یادگرفته مارو سوراخ میکنه از بس میگه نگام کن ، ببین حرکت جدید رو ، اینو داشته باش😂

دوستاش اهل اینکارا نیستن و تا جایی که بتونیم سعی می‌کنیم با افرادی دوست بشه که از اینکارا بلد نباشه اما در کل اونقدر ترسو هست که اینکارو نکنه😁

خدایا برایم بخواه ، که بِشَود ، برسَد ، بیاید ، درست شَود ، خوب شَود ، خوبِ خوب❤️✨ما روی یک سیاره آبی رنگ زندگی میکنیم که به دور توپی از آتش میچرخه در کنارمون ماه رو داریم که اقیانوسها رو به حرکت در میاره، و تو به معجزه باور نداری‌؟؟
2731
حسادتش رو با خشم و عصبانیت نشون میده یا مثلا با داد و بیداد میگه چرا فلانی داره برای من نخریدید و... ...

مرسیی 

خیلی ازت ممنونم 😍

مرسیی  خیلی ازت ممنونم 😍

فدات♡موفق باشی عزیزم