2737
2734
عنوان

همسرم میگه.

624 بازدید | 23 پست

بچه ها من همسرم اعتیاد داره ۱۶ساله باهم زندگی می‌کنیم فوق العاده باهم مشکلات داشتیم ازهمون دوران عقد ولی خوب همو دوست داشتیم یعنی من بیشتر دوسش داشتم باهمه مخالفت های خانواده ی من با این ازدواج ولی خوب ازدواج کردیم همسرم از قبل ازدواج بامن هم سابقه زندان داشته وهم اعتیاد که اینو خانوادش مخفی کردن به مانگفتن طی این ۱۶سال من خیلی سختی کشیدم دوبار برا طلاق اقدام کردم که همسرم باکلی التماس برم گردوندیه بارم خودکشی کرد باز اطلاق منصرف شدم تواین سالها ۴بار هردفعه ۶ماه تا یه سال زندان رفته ولی باز من موندم دوتا بچه دارم یکیش پسره که مریض احوال اون یکی دختره که ناگفته نماند من به خاطر وجود پسرم ازطلاق میترسم  حالا اینهمه سال این مشکلات تلنبار شده روقلبم وواقعا دیگه کم آوردم دارم یکم سعی میکنم که خودمو جمع وجور کنم براهمیشه طلاق بگیرم امروز همسرم میگفت تودرسته همراه من بودی ولی هیچوقت بهم فشار نیاوردی  که سعی کنم اوضاع درست شه منم گفتم تواین همه مدت اگه منو دوست داشتی باید یه حرکتی میکردی من کلا نامید شدم دیگه از این زندگی

خدایا گل پسرمنوخودت به حق آبروی خانم فاطمه الزهراشفابده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به چی اعتیاد دارن؟

جرم شون برای زندان چی بوده؟

خودتون منبع درآمد دارین؟

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
2728

بگو ذاتت بی عرضه س هرچقدرم هلت بدن بجای حرکت فقط صدای پیچ و مهره هات بلند میشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

چقد پروعه شوهرت ! انداخت گردن تو وضعیت زندگی رو عجبا! آدم‌مصرف کنندهدهیچوقت درست نمیشه ب نظرم ندیدم اصلن

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2738

آره سرکار میره خودم هم دوسالی یه کاردر منزل شروع کردم همسرم اگه اعتیاد نداشت قطعا همسر خوبی بود فوق العاده بااحساسه هرچی پول داشته باشه تاکنون آخرش رو میده به من خسیس نیست اهل تفریح وگردش عاشق بچه هاش اهل کتک کاری این جور چیزا هم نیست 

ولی خوب همین اعتیاد وکارهای پیرامون اعتیادش واقعا منو داغون کرده دیگه واقعا به جایی رسیدم که فقط دارم تحمل میکنم تاتمومش کنم خیلی خیلی خسته م 

راستش در حدی نیستم که بتونم کمک یا توصیه ای کنم ولی از ته قلبم از خدا میخوام بهترینا رو پیش بیاره بر ...

مممنونم عزیزم

اهل لالجین هستی. ؟    تا حالا خواسته  ترک کنه. یا نه

نه اهل همدان نه تلاشی نکرده فقط یه باربه زور رفت کمپ ولی فرار کرد

2706