2733
2734
عنوان

زایمان سزارین میشه بیاید مامانا

219 بازدید | 32 پست

خانم ها سزارین تو بیمارستان دولتی رو دانشجوها انجام میدن؟ مثلا رزیدنت و اینا 

شرایط زایمان تو بیمارستان خصوصی رو ندارم ۵۰ میلیون شده

سزارین دومم هم هست 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

واسه من خود دکتر انجام داد

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
واسه من خود دکتر انجام داد

شما کدوم شهرید؟

میشه اسم بیمارستان تونم بگید؟ 

بعدش رسیدگیشون خوب بود؟ نمیگم بیان نازمو بکشن مثلا درد داشتی شیاف اینا میزاشتن؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738
بله ، دکتر بخواد بیاد باید پول بدی از بیرون بیاد

اخه دولتی اجازه نمیده که دکترتو با خودت ببری🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زایمان سزارین رو خود دکتر انجام‌میده... من دولتی بودم ساعت ۲ شب سزارین اورژانسی شدم خود دکترم اومد.. ...

ببخشید بیهوشی چی؟ آمپول رو خود متخصص بیهوشی زد بهتون؟ اسم بیمارستان تونم میگید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا دکتر متخصص میاد سه بار سزارین کردم دولتی خیلیم راضیم

جدی میگید؟ میشه اسم بیمارستان تون و شهرتونم بگید؟ 

ما کرج هستیم ولی تهرانم اگه بدونم بیمارستانی خوبه میرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه دولتی اجازه نمیده که دکترتو با خودت ببری🥺

من اصفهان بودم دکترم با دوتا بیمارستان دولتی قرارداد داشت گف میام اگه قبول کنن ولی زیرمیزی میگرف

دخترم تمام زندگیم🤗 میشه ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کنی؟🥲ممنونم دوست خوبم❤
نه بابا بیمارستان دولتی خوب برو

بیمارستان دولتی خوب میشناسید تو تهران و کرج؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706