2733
2739
عنوان

زایمان سزارین میشه بیاید مامانا

201 بازدید | 32 پست

خانم ها سزارین تو بیمارستان دولتی رو دانشجوها انجام میدن؟ مثلا رزیدنت و اینا 

شرایط زایمان تو بیمارستان خصوصی رو ندارم ۵۰ میلیون شده

سزارین دومم هم هست 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

واسه من خود دکتر انجام داد

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه من خود دکتر انجام داد

شما کدوم شهرید؟

میشه اسم بیمارستان تونم بگید؟ 

بعدش رسیدگیشون خوب بود؟ نمیگم بیان نازمو بکشن مثلا درد داشتی شیاف اینا میزاشتن؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2740
بله ، دکتر بخواد بیاد باید پول بدی از بیرون بیاد

اخه دولتی اجازه نمیده که دکترتو با خودت ببری🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زایمان سزارین رو خود دکتر انجام‌میده... من دولتی بودم ساعت ۲ شب سزارین اورژانسی شدم خود دکترم اومد.. ...

ببخشید بیهوشی چی؟ آمپول رو خود متخصص بیهوشی زد بهتون؟ اسم بیمارستان تونم میگید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا دکتر متخصص میاد سه بار سزارین کردم دولتی خیلیم راضیم

جدی میگید؟ میشه اسم بیمارستان تون و شهرتونم بگید؟ 

ما کرج هستیم ولی تهرانم اگه بدونم بیمارستانی خوبه میرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه دولتی اجازه نمیده که دکترتو با خودت ببری🥺

من اصفهان بودم دکترم با دوتا بیمارستان دولتی قرارداد داشت گف میام اگه قبول کنن ولی زیرمیزی میگرف

دخترم تمام زندگیم🤗 میشه ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کنی؟🥲ممنونم دوست خوبم❤
نه بابا بیمارستان دولتی خوب برو

بیمارستان دولتی خوب میشناسید تو تهران و کرج؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706