2752
2734
به همراهت بسپر بعد عملت یخ بخره بعد عمل بزار روی چشمات هر یه ساعت یه رب بزار من به کمک یخ کرم زیادی ...

عزبزم بعد عمل از بینی نمیتونی نفس بکشی خیلی سخت هست ؟ تا کی این وضعت ادامه داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
شما هم‌ تهرانی؟یخم‌میزاشتی رو صورتت الان بینیتو چسب میزنی کی عوض میکنی چسبو شستشو هم روزی چند بار لا ...

من نه ارومیه هستم . یخ اره هم رو چشمام میزاشتم هم رو پیشونیم هم رو گونه هام.

بله هر ۴۸ ساعت یه بار چسبو عوض میکنه دکتر که گف ماه اول خودمون میزنیم چون حساسه ماه دوم یاد میدیم خودت بزنی.

شستشو هم هر ۴ ساعت یکبار لازمه ولی چوم بینیم بازه کیپ نیس هر ۸ ساعت میشورم من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من توی ارومیه دکترم سینا عباس زاده بود فوق العاده دستش خوبه تهران هم عمل میکنن. مال منم قوز داشت همم ...

چقدر دادی 

من هزینش برام مهم نیست اما خب چون ۱۷ سالگی عمل میکنم خیلی استرس دارم که برگرده

2731
عزبزم بعد عمل از بینی نمیتونی نفس بکشی خیلی سخت هست ؟ تا کی این وضعت ادامه داره

روز اول که تامپوم داشتم داخل بینیم نمیشد واقعا با دهن نفس میکشیدم ک گلوم خشک میشد اب باید پیشت باشه زود زود بخوری. روز دوم ک نامپون رو در اورد بینیم کیپ بود عین سرماخوردگی  ولی بعد شستشو کم کم باز شد الان روز ۱۷ هستم قشنگ با بینی نفس میکشم

روز اول که تامپوم داشتم داخل بینیم نمیشد واقعا با دهن نفس میکشیدم ک گلوم خشک میشد اب باید پیشت باشه ...

انشاالله بینی منم کیپ نشه و راحت نفس بکشم .خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم خیلی حرفات بهم قوت قلب داد مرسی

راجب چسب زدن و شستشو هم بگو

راجب چسب که یه هفته بعد اتل یا همون گچ رو برداشت همون جا بخیه هارم کشید بعد چسبو زد هر ۴۸ ساعت یکبار عوض میکنیم سرم هم هر ۴ ساعت یکبار به خاطر اینکه عفونت نکنه داخل بینیت. من الان بینیم بازه از ی سوراخ میزنم از اونیکی میریزه بیرون🤣🤣

انشاالله بینی منم کیپ نشه و راحت نفس بکشم .خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم خیلی حرفات بهم قوت قلب داد مر ...

نگراان نباش گلم ببین روز های اول کیپ شدن طبیعیه برا من هم پیف پاف داده بود دکتر هم سرم که به هر سوراخ ۲۰ سیسی میزدم. میدیدم که جلو بینیم رو گرفته اروم با گوش پاک کن تمیزش میکردم  الان بازه بازه تنفسم انشااا.. خوب میشه عملت

2706