2733
2739
عزیزم اصلا استرس نگیر من ۱۷ روز پیش عمل کردم انقدری بد گفته بودن ک داشتم سکته میکردم خداروشکر هیچی ن ...

واقعا؟راست میگی ؟درد نداره ادم اصلا ؟میشه راجب اقدامات قبل و بعد عملت کامل بگی عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟راست میگی ؟درد نداره ادم اصلا ؟میشه راجب اقدامات قبل و بعد عملت کامل بگی عزیزم 

والا بخدا هیچی نمیفهمی البته ب نوع بینی بستگی داره مال من استخونی بود  تا وقتی ب بینیت دست نزنی هیچ دردی نداری ۲.۳ روز اول یکم باز کردن دهنت سخت میشه برات همین .

اقدامات قبل که هیچ کاری نکردم فقط چون هوا سرد بود هر ۸ ساعت یه قرص کلداکس میخوردم سرما نخورم چون عمل نمیکنن بعدا بالا میاری دوروز مومده به عمل قرصارو کلا قطع کردم  ۸ ساعت قبل گفته بود ناشتا باش که من ۱۰ ساعت قبل ناشتا شدم که یعد عمل بالا نیارم. روز عمل هم خیلی استرس داشتم ک ارام بخش دادن بهم یهامپول ضد حساسیتم زدن تو اتاق عملم دکترم اومد بالا سرم بینیمو چک گرد مدلشو گفتم رفت دکتر بیهوشی باهام حرف میزد  یهو دیدم چراغا تکون میخوره بعد دیگه نفهمبدم چی شد بعد یادمه که یکی بهم گفت صدات کردیم سعی کن حرف نزنی ازم پرسیدن حالت خوبه منم با لایک نشون دادم اوکیم بعد چشممو باز کردم  تو بخش بودم 

2728
والا بخدا هیچی نمیفهمی البته ب نوع بینی بستگی داره مال من استخونی بود  تا وقتی ب بینیت دس ...

همش خواب الود بودم  اومدن گفتن ابمیوه و موز بدین کم کم البته نمیدونم ساعت چند بود ۱۲ رفتم عمل ۳ در اومدم ۴ بخش بودم  . تا جایی ک میتونی اب اناناس و موز و خرما با خودت ببر بعد به هوش اومدن باید بخوری وگرنه حالت تهوع میگیری و سرگیجه زود زود باید بخوری بری دسشویی که بیهوشی از بدنت بره بیرون  بعد پا میشی راه میری فشارتو میگیرن اوکی بود مرخصی. انگار بهت سرماخورده از بینی نمیتونی نفس بکشی همین من فقط ۲ روز اول خوابیدن برا مسخت بود به خروپف خودم بیدار میشدم 

دکترتون کیه و چقدر میگیره اونایی که تازه عمل کردین

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
والا بخدا هیچی نمیفهمی البته ب نوع بینی بستگی داره مال من استخونی بود  تا وقتی ب بینیت دس ...

مبارکت باشه عزیزم .منم سعی میکنم این چند روز انشاالله استرس نداشته باشم و روز عمل ریلکس باشم انشاالللههه .الان راضی هستی از بینیت؟من بینیم گوشتیه و گفت خیلی خوب میشه بینیت 

2740
همش خواب الود بودم  اومدن گفتن ابمیوه و موز بدین کم کم البته نمیدونم ساعت چند بود ۱۲ رفتم عمل ۳ ...

چ راحت به سرم زد برم‌عمل ‌کنم اینقدر کخ راحت تعریف کردی😂🏃‍♀️

بعد رفتنت دلت آرام میماند ایا ؟🙂

دکترت کی بود

راضی بودی؟ 

من ۱۶ سالمه سال دیگه تصمیم دارم عمل کنم

اما خب از من قوز داره میترسم بعدا برگرده

همش خواب الود بودم  اومدن گفتن ابمیوه و موز بدین کم کم البته نمیدونم ساعت چند بود ۱۲ رفتم عمل ۳ ...

به همراهت بسپر بعد عملت یخ بخره بعد عمل بزار روی چشمات هر یه ساعت یه رب بزار من به کمک یخ کرم زیادی نداشتم فقط روز ۳ شدید ورم کردم اب پیومد از چشمام ولی روز ۴ خوب شد آب کرفس هم تو خونه بگیر حتما با اب هویچ بخور برای کبودی خیلی خوبه من اصلا اصلا کبود نشدم به کمک اناناس و کرفس. قلم یادت نره اب قلم خیلی زود جوش میزنه خونریزی نمیگیری اگه سوالی هست درخدمتم گلم

شما هم‌ تهرانی؟یخم‌میزاشتی رو صورتت الان بینیتو چسب میزنی کی عوض میکنی چسبو شستشو هم روزی چند بار لازمه

مبارکت باشه عزیزم .منم سعی میکنم این چند روز انشاالله استرس نداشته باشم و روز عمل ریلکس باشم انشاالل ...

مرسی گلم. استرس که میگیره ادم من ی روز به عمل موند گلو درد گرفتم شدید ولی گفتن از استرسه. هفته اول که غوغا بود از بس ورم کرده بود و سربالا همش نگران بودم الان ورمش خوابیده خیلی قشنگتره هر روزم داره خوشگلتر میسه

دکترت کی بود راضی بودی؟  من ۱۶ سالمه سال دیگه تصمیم دارم عمل کنم اما خب از من قوز داره میترس ...

من توی ارومیه دکترم سینا عباس زاده بود فوق العاده دستش خوبه تهران هم عمل میکنن. مال منم قوز داشت همم انحراف شدید که حل شده