2737
2739

شما با بچتون چجوری حرف میزنید 

بچه من یکم تاخیر داشته الان که داره راه میفته میخوام خیلی باهاش کار کنم 

شما چیکار میکردین 

بنظرتون با بزرگ ترا حرف بزنه بهتره یا چند تا هم سن و سال هاشو مدام بیارم پیشش کدوم بهتره؟

تجربه تونو بگید

بوس😅

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بچم ۴ سالشه😍😍

منم بچم تاخیر داره دو‌هفته دیگ میشه سه سالش فقط کلمه میگه اسم خودش بلده ولی نمیگه 

کلا هم ی شعر بلده 

یک تا ۱۰ هم بلده بشماره -۴تا رنگ قرمز و سبز و ابی و‌زرد رو‌بلده کلمه ۱۰۰ تا اینا بلده کامل هم حرفارو میفهمه🥲🥲🥲😕😕😕

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دخترم ۳سال و۴ماهشه و واقعن زبون زیاد داره همه هم میگن همیشه چشم میخوره بچم

ی حرفایی میزنه ک واقعن مخ بچه ۵،۶ساله قد نمیده،و بگم هیچوقت هیچ کلمه ای رو اشتباه نگفت جز تخم مرغ ک میگه تمه قل و دکتر ک میگه دتکر 

بچم ۴ سالشه😍😍

دختر منم ۴سالشه و تازه از ۲ سالگی ب بعد حرف زدن در حد چن کلمه رو یاد گرفت و الان دیگه کامل حرف میزنه البته هنوز بضی حروف رو بلد نیس  درست ادا کنه و جایگزین میکنه معمولا مثل حرف "ر"..بجای مثلا خوردم میگه خویدم

امروز رفتیم بیرون خوراکی مورد علاقشو نگرفتم براش داد میزد تو خیابون خستم کَیدی دیگه دوسِت ندایَم🥲😂🤣هرچی بش میگفتم دندونت درد میگیره شکلات برات بده میگف من یواش یواش میخویدم ک دندونم دَید نگییه!!!!

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔