2737
2734
عنوان

دیشب بدترین شب زندگیم بود...

7509 بازدید | 35 پست

توروخدا هر کی میتونه برا عموم فاتحه یا صلوات بفرسته دعا کنید پاشم ببینم همه ی اینا خوابه 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته خدابیامرزه عموی منم اسفند مارسال ایست قلبی کرد کلا 47 سالش بود دیونه شده بودم به حدی که دخترش میومد منو آروم میکرد الانم افسردم💔

نزار نگاه کردن به بشقاب بقیه غذای خودتو سرد کنه

روحش شاد

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
خیلی سخته خدابیامرزه عموی منم اسفند مارسال ایست قلبی کرد کلا 47 سالش بود دیونه شده بودم به حدی که دخ ...

عموی منم ایست قلبی کرد . بمیرم براش هیچیش نبود عموم پنجشنبه مهمونی بود خونشون هیچیش نبود بخدا صب جمعه یهو یکم حالش بد شد بخدا هیچیش نبود کاش من مرده بودم بجاش 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
تسلیت میگم عزیزم  روحش شاد پدرشوهرت ؟

اره 😭

2706