2737
2739
سلام دوستان . من از دو هفته ی پیش تمام علائم بارداری رو داشتم . که حتی پزشکم گفت تو بارداری و لی وقتی سونو کرد گفت چون هنوز به 10 روز هم نرسیده چیزی مشخص نیست . من امروز باید پریود میشدم که نشدم . با وجودی که همیشه منظم و سر تایم بود . سه روز پیش هم 5 بار از بی بی چک استفاده کردم و همه یک خط کمرنگ رو بهم نشون دادن . اما دیروز آز خون دادم و منفی بود اونم با عد 2 . نمی دونم میشه به آز خون اعتماد کنم . یا به بی بی چک هام . خیلی نگرانم . خسته شدم از فکر کردن . من خودم مطمئنم که باردارم اما ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان . من از دو هفته ی پیش تمام علائم بارداری رو داشتم . که حتی پزشکم گفت تو بارداری و لی وقت ...

منم مثل شما شدم باردار بودی یا نه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2731

مشاوره ژنتیک یا آزمایش خون قبل از بارداری اگه خواستی بدی برو آزمایشگاه دکتر زینلی 

اینجا بهترین آزمایشگاه ژنتیک تهران  هستش که می تونی راحت همه چیز و تست کنی 

قبل از بارداری واقعا لازمه این آزمایشا حتمیه