2752
2734

متاهلم پام شکسته باید به فکرغذای بچه هام باشم 

مرخصی ندارم 🫠 الان پا شدم با عصا و لنگون لنگون غذا میپزم

زمانی ک مجرد بودم اصلا این روزا رو تصور نمیکردم😆

هر دختری تو خونه باباش پرنسسه ولی خب تو خونه شوهر کلفت😂

مامان دوتا جوجه وروجک و شیطونم🥺😍

خانه داری همینه .‌از قدیم تا آخر .

بشور بساب بپز تمیز کن ‌. 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من پریود و یا مریض و بی حوصله و عصبی باشم به همسرم میگم و درک میکنه و همراهی میکنه .

بهتره همسرتون شریک مشکلات کنین نه با این وضعیت کار کنین 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
من پریود و یا مریض و بی حوصله و عصبی باشم به همسرم میگم و درک میکنه و همراهی میکنه . بهتره همسرتون ...

همیرم خیلی درک میکنه و همیشه کمک حالمه ولی امشب خیلی خسته بود و زود خوابید

خانه دار نیستم ولی خب چه میشه کرد هر کاری ام کنم مادرم و همسر

آره . موفق باشی 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
خدا بهت سلامتی بده عزیزم  بالاخره ازدواج  شتری هست که در خونه همه میخوابه🤣

اره😂😂

خانوما تا ازدواج نکردن دلشون شوهر میخواد 

وقتی ازدواج کردن خونه بابا رو

من مجردم 

هم سرکار میرم هم تو خونه کمک میکنم 

این کجاش عشق و حاله

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤